رد تخلف مالی در سازمان توسعه و عمران شهرداری قم
رد تخلف مالی در سازمان توسعه و عمران شهرداری قم
روح الله امراللهی، رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر قم به تذکر کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر قم به سازمان توسعه و عمران واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، روح‌الله امرالهی در بررسی تفریغ بودجه سازمان‌های شهرداری در رابطه با تذکر کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر قم به سازمان توسعه و عمران، اظهار کرد: سازمان توسعه و عمران چندوجهی تشکیل‌شده که یکی از آن‌ها مجموعه موتوری شهرداری است.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر قم افزود: تعدادی از نیرو‌های این سازمان در بخش موتوری در حال بازنشستگی هستند که با توجه به این مسئله، سازمان با مجوز سنوات قبل و با توافق شورا مزایا و اضافه‌کار بیشتری را برای کسانی که دو سال آخر خدمت هستند، در نظر می‌گیرد.

او تعداد نیرو‌های قبل سازمان را ۳۵۰ نفر اعلام کرد و گفت: در حال حاضر نیرو‌های سازمان ۲۱۰ نفر هستند و تعدادی نیز حجمی و فصلی خدمت می‌کنند که به‌صورت روزمزد در بعضی از پروژه‌ها واردشده و خارج می‌شوند که اختلاف این نیرو‌ها به همین علت بوده و تعداد نیرو‌ها خیلی متغیر است.

امراللهی در پایان تأکید کرد: اگر اضافه‌کاری نیز در سازمان پرداخت‌شده برای سنوات نیرو‌های در حال بازنشستگی هستند و تخلفی در سازمان اتفاق نیفتاده و باید از پرسنل سازمان تقدیر ویژه انجام شود، زیرا کار‌های بزرگ شهرداری در این سازمان انجام می‌شود.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان