رئیس شورای شهر قم استعفا کرد
رئیس شورای شهر قم استعفا کرد

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، با نزدیک شدن به ایام ثبت‌نام انتخابات مجلس شورای اسلامی، کم کم خبر استعفای چهره‌های سیاسی از سمت‌های مدیریتی به گوش می‌رسد. حسین اسلامی رئیس شورای اسلامی شهر قم یکی از شخصیت‌هاست که از سمت خود استعفا […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، با نزدیک شدن به ایام ثبت‌نام انتخابات مجلس شورای اسلامی، کم کم خبر استعفای چهره‌های سیاسی از سمت‌های مدیریتی به گوش می‌رسد.

حسین اسلامی رئیس شورای اسلامی شهر قم یکی از شخصیت‌هاست که از سمت خود استعفا کرده و این استعفا مورد قبول اعضای شورای شهر قرار گرفته است که علت این استعفا به گفته وی، ثبت‌نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی است.

محمود مسگری علت استعفای اسلامی را خدمت در سنگر دیگری عنوان و اضافه کرد: تا زمان تایید مصوبه از سوی کمیته انطباق فرمانداری، نایب رئیس شورای اسلامی شهر اداره شورا را برعهده خواهد داشت.

وی افزود: بعد از تایید استعفا توسط کمیته انطباق فرمانداری، یک علی‌البدل اضافه می‌شود و سپس برای رئیس شورا تا پایان دوره در بین اعضا انتخابات برگزار می‌شود.

همچنین اسلامی در آخرین نشست خبری خود با اصحاب رسانه که به مناسبت روز ملی شوراها برگزار شد، با اشاره به برخی گمانه‌زنی‌ها درخصوص حضور اعضای شورای شهر قم در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: ما محدودیتی برای حضور اعضا در انتخابات مجلس را در نظر نگرفته‌ایم، در چند وقت اخیر از سوی برخی افراد گمانه‌زنی‌هایی در خصوص حضور تعدادی از اعضا در انتخابات مجلس مطرح شده که از این فرصت استفاده می‌کنم و پاسخ می‌دهم که حداکثر ۲ نفر از اعضا در این انتخابات شرکت خواهند کرد.

وی تصریح کرد: ۷ عضو علی‌البدل داریم که طبق قانون در صورت غیاب یکی از اعضای اصلی می‌توانیم از یک عضو علی‌البدل استفاده کنیم بدین جهت نگرانی بابت رفتن کسی نداریم.