رئیس دفتر رئیس جمهور: برخی می‌خواهند القا کنند هیچ عزمی در دولت برای رفع مشکلات نیست
رئیس دفتر رئیس جمهور: برخی می‌خواهند القا کنند هیچ عزمی در دولت برای رفع مشکلات نیست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهور امروز در سفر به قم با مراجع تقلید و رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار و گفت‌وگو کرد. وی در دیدار با آیت‌الله حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین با ابلاغ سلام رئیس جمهور گفت: […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهور امروز در سفر به قم با مراجع تقلید و رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در دیدار با آیت‌الله حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین با ابلاغ سلام رئیس جمهور گفت: دولت مردمی برای امروز و آینده مردم تدبیرات ویژه اندیشیده و به دنبال آن است با برنامه ریزی‌های کوتاه و بلند مدت در زمینه رفع مشکلات اقتصادی کشور گام‌های ارزنده‌ای بردارد.

وی افزود: البته برخی به دنبال آن هستند با سیاه نمایی اقدامات برنامه‌ریزی‌ها و سرمایه‌گذاری‌های دولت در بخش‌های مختلف از جمله آب، برق، گاز و شبکه‌ ریلی را زیر سوال ببرند و اینگونه القا کنند که هیچ عزمی برای رفع مشکلات نیست.

اسماعیلی در آخر با بیان اینکه دولت مردمی کشور را در شرایط سختی تحویل گرفت، گفت: در ابتدا با کمبود ذخیره کالا‌های اساسی و تورم مواجه بودیم، اما دولت با اقدامات کارگشا توانست تا حدودی بر مشکلات غلبه کرده و برای تحقق وعده‌های اقتصادی خود ریل گذاری کند.

پایان پیام/۷۸۰۳۲