رئیس جمهور به قم سفر کرد
رئیس جمهور به قم سفر کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران اسلامی صبح امروز به همراه هیأتی با سفر به شهر مقدس قم در حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) حضور یافت و به زیارت مضجع شریف پرداخت. رئیس جمهور قرار است در «اولین آیین ملی تکریم […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران اسلامی صبح امروز به همراه هیأتی با سفر به شهر مقدس قم در حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) حضور یافت و به زیارت مضجع شریف پرداخت.

رئیس جمهور قرار است در «اولین آیین ملی تکریم فعالان مساجد» و همچنین «پانزدهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت» سخنرانی کند که این همایش پیش از ظهر امروز با رونمایی از تقریظ مقام معظم رهبری بر ۲ کتاب با موضوع شهید والامقام مدافع حرم مصطفی صدرزاده، با حضور حدود ۳۰۰۰نفر از خادمین و دست‌اندرکاران مساجد نمونه سراسر کشور و مسئولین کشوری و لشکری در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.

آیت‌الله رئیسی در سفر به قم که با همراهی برخی از وزرا انجام شده است با آیت‌الله حسین نوری همدانی دیدار کرده و با برخی از علمای دیگر نیز گفت‌وگو خواهد کرد.

پایان پیام/۷۸۰۲۳