دیدار اعضای ستاد برگزاری یادواره ۶۰۹۰ شهید استان قم با مادر شهیدان زین‌الدین
دیدار اعضای ستاد برگزاری یادواره ۶۰۹۰ شهید استان قم با مادر شهیدان زین‌الدین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، اعضای ستاد برگزاری یادواره سردار سرلشکر پاسدار شهید مهدی زین‌الدین و  ۶۰۹۰ شهید استان قم، شب گذشته با مادر شهیدان مهدی و مجید زین‌‌الدین در آستانه سالروز شهادت این دو شهید والامقام دیدار کردند.  در ابتدای این دیدار سردار محمدرضا موحد […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، اعضای ستاد برگزاری یادواره سردار سرلشکر پاسدار شهید مهدی زین‌الدین و  ۶۰۹۰ شهید استان قم، شب گذشته با مادر شهیدان مهدی و مجید زین‌‌الدین در آستانه سالروز شهادت این دو شهید والامقام دیدار کردند. 

در ابتدای این دیدار سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) و رییس ستاد یادواره سردار سرلشکر پاسدار شهید مهدی زین‌الدین و ۶۰۹۰ شهید استان قم، گزارش اجمالی از برنامه‌های انجام شده در دومین کنگره ملی شهدای استان قم و بازخوردهای آنها که در سال گذشته برگزار شد، خدمت این مادر معظم شهید تقدیم نمودند و همچنین توضیحاتی در مورد نحوه اجرای برنامه‌ امسال که ۲۶ آبان‌ماه در گلزار شهدای علی بن جعفر(ع) قم برگزار می‌شود، ارائه دادند.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

مادر شهیدان مهدی و مجید زین‌الدین با تاکید براینکه شهدا هرگز منیّت نداشتند، اظهار داشت: کلام خدا، ائمه طاهرین و پیشوایان دینی که ادامه دهنده راه پیامبر اسلام و انبیا بودند، در اولویت شهدا قرار داشت و هیچ‌گاه دچار خودبینی و منیّت نبودند.

خانم اسلام‌دوست با بیان اینکه شهدا از جان و مالشان گذشتند و به جبهه‌های جنگ رفتند، اذعان داشت: قائله‌های خلق مسلمانان و کردستان از توطئه‌های دشمن و ضد انقلاب‌ها بود که با تدابیر آقا مهدی زین‌الدین خنثی شد. 

مادر شهید با تاکید بر اینکه منیّت‌ها باید از بین بروند و وحدت فراگیر مسلمین در مقابل رژیم جنایتکار صهیونیستی ایجاد شود، اظهار کرد: به ازای ریخته شدن هر خون‌ بی‌گناه بواسطه جنایات و توطئه‌های دشمنان اسلام، یک درخت سبز روییده خواهد شد و حق نمایان می‌شود.
 

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

وی با تصریح به اینکه باید مطیع فرمایشات‌ ولی امر مسلمین باشیم، ابراز کرد: تمام کارهای ما می‌بایست برای خدا انجام بشود تا ان شاء الله سرباز حقیقی و واقعی امام زمان(عج) و نایب بر حقش باشیم.