دومین یادواره «قاسم‌های امروز » در قم برگزار می‌شود
دومین یادواره «قاسم‌های امروز » در قم برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، به مناسبت سالروز تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش آموز دومین یادواره شهدا با عنوان «قاسم‌های امروز» برگزار می‌شود. این مراسم با قرائت رستگاری، روایتگری حاج عظیم ابراهیم پور و مداحی جواد برزگر و اجرای سیدمهدی کلانترزاده همراه خواهد بود. یادواره […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، به مناسبت سالروز تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش آموز دومین یادواره شهدا با عنوان «قاسم‌های امروز» برگزار می‌شود.

این مراسم با قرائت رستگاری، روایتگری حاج عظیم ابراهیم پور و مداحی جواد برزگر و اجرای سیدمهدی کلانترزاده همراه خواهد بود.

یادواره شهدا «قاسم های امروز» میزبان پیکر یکی از شهدای گمنام  نیز خواهد بود و اجرای گروه سرود سرو از دیگر بخش‌های این یادواره پیش‌بینی شده است.

این یادواره همراه با تجلیل از والدین شهدا و همچنین در دفاع از جریان مقاومت و عملیات طوفان الاقصی با حضور دهه هشتادی‌ها و نودی‌ها برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است، این مراسم جمعه ۱۲ آبان ماه بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد رسالت قم واقع در نیروگاه، بلوارجمهوری، خیابان انصارالمهدی برگزار خواهد شد.

پایان پیام/۷۸۰۲۳