دومین جشنواره سرود کانون پرورش فکری قم برگزار می‌شود
دومین جشنواره سرود کانون پرورش فکری قم برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، یکشنبه ۱۵ بهمن‌ماه سالن اجتماعات مرکز شماره ۹ قم میزبان بیش از ۲۰ گروه سرود استان خواهد بود تا مرحله استانی دومین جشنواره ملی سرود آفرینش با عنوان «نغمه‌های روشن فردا» برگزار شود. این جشنواره با هدف عمومی‌سازی و مردمی سازی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، یکشنبه ۱۵ بهمن‌ماه سالن اجتماعات مرکز شماره ۹ قم میزبان بیش از ۲۰ گروه سرود استان خواهد بود تا مرحله استانی دومین جشنواره ملی سرود آفرینش با عنوان «نغمه‌های روشن فردا» برگزار شود.

این جشنواره با هدف عمومی‌سازی و مردمی سازی سرود در اقشار مختلف جامعه و همچنین فضاسازی و ارتقای ظرفیت سرود به عنوان یک رویکرد فراگیر تربیتی جامعه با موضوعات ملی و آیینی شامل: سرزمین من (ایران، وطن ، پرچم و … )، دفاع مقدس، ایثار و شهادت، نام‌آوران (شخصیت‌های تاریخی و انقلابی)، مراسم و مناسبت‎های ملی و آیینی و آزاد برگزار خواهد شد.

شرکت‌کنندگان در این جشنواره شامل گروه‌های متشکل از اعضای مراکز کانون و همچنین گروه‌های آزاد از گروه‌های سرود  فعال در مدارس، پایگاه‌های بسیج، کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد و…. در مقطع سنی ۷ تا ۲۲ سال خواهند بود.

افتتاحیه این رویداد ساعت ۸ صبح خواهد بود و گروه‌های شرکت‌کننده در دو نوبت صبح و عصر به اجرای برنامه خواهند پرداخت و پس‌ازآن از ساعت ۱۹ مراسم اختتامیه و اهدای جوایز برگزیدگان برگزار خواهد شد.

این جشنواره در مرکز شماره ۹ کانون پرورش فکری استان قم واقع در شهرک قدس، ابتدای خیابان هدایت برگزار می‌شود و حضور برای عموم علاقه‌مندان بلامانع می‌باشد.

پایان پیام/۷۸۰۳۳