دوره مربیگری فوتسال آسیا در قم برگزار شد
دوره مربیگری فوتسال آسیا در قم برگزار شد
حسین گنجیان، مسوول کمیته آموزش هیات فوتبال استان قم از برگزاری دوره مربیگری سطح یک فوتسال آسیا با حضور مدرسان برجسته این رشته در قم خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، حسین گنجیان اظهار کرد: دوره مربیگری فوتسال سطح یک آسیا زیر نظر مستقیم کنفدراسیون قاره کهن AFC کمیته آموزش توسط هیات فوتبال استان قم در قالب دو بخش تئوری و عملی با حضور ۱۹ نفر از مربیان آینده‌دار فوتسال برگزار شد.

وی با بیان اینکه این دوره ۶ روز به طول انجامید، ادامه داد: مراسم افتتاحیه و بخش تئوری این دوره مربیگری با همکاری و میزبانی مدیریت هتل المپیک برگزار شد و بخش عملی این دوره را به میزبانی مجموعه ورزش بانک ملی در پردیسان برگزار شد.

مسوول کمیته آموزش هیات فوتبال استان قم با اشاره به مدرسان این دوره، بیان کرد: استاد علی صانعی بازیکن اسبق تیم ملی فوتسال که سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۲ بود و هم اکنون مسوولیت سرمربیگری تیم ملی جوانان را بر عهده دارد یکی از مدرسان این دوره بود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین استاد رضا کردی سرمربی سابق تیم‌های ملی فوتسال میانمار و قطر که در لیگ برتر فوتسال کشورمان سرمربیگری چندین تیم باشگاهی را تجربه کرده و از مدرسان AFC به شمار می‌رود به عنوان دستیار مدرس در این دوره حضور داشت.

گنجیان افزود: یکی از اتفاقات بسیار خوب در حین برگزاری این دوره، حضور چند میهمان شاخص از جمله حسین شمس مدرس برجسته کنفدراسیون آسیا و سرمربی اسبق تیم ملی در جام‌ جهانی و جام ملت‌های آسیا، محسن حسن‌زاده و حسین صبوری مربیان شاخص فوتسال استان قم که در لیگ برتر مربیگری می‌کنند در کنار دکتر قدرت‌الله باقری رئیس هیات فوتبال استان قم و روح‌الله رمضانی معاون اداره کل ورزش و جوانان بود که دست به دست هم داد تا این دوره مربیگری به بهترین شکل در قم برگزار شود.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس