دوره آموزش مجازی «تربیت‌ مربی تجوید» در قم آغاز شد
دوره آموزش مجازی «تربیت‌ مربی تجوید» در قم آغاز شد
دوره آموزش «تربیت مربی تجوید» در فضای مجازی از ۲۹ دی‌ماه به همت مرکز قرآن و حدیث آستان کریمه اهل بیت(س) آغاز به‌کار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، افتتاح «دوره تربیت مربی مجازی تجوید» ۲۹ دی‌ماه در مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(س) برگزار شد.

این دوره به‌صورت مجازی و شبیه‌سازی مباحث مرتبط با رشته تجوید را به فراگیران آموزش می‌دهد؛ در این دوره مجازی کشوری، فراگیران بانو و آقا از استان‌های مختلف کشور شرکت کرده‌اند.

آموزش مباحث مرتبط با اصول و فنون کلاس‌داری، اصول جذابیت و جذاب‌سازی کلاس‌های مرتبط با رشته تجوید، بیان نکات مرتبط با ترجمه و مفاهیم، آموزش روش تدریس رشته تجوید، معرفی منابع آموزشی رشته تجوید، آموزش اصول کلاس‌داری عملی و فنون تدریس مجازی رشته تجوید از مهم‌ترین مباحثی است که در این دوره به فراگیران آموزش داده خواهد شد.

در این دوره به مدت یک ماه و نیم در مدت دو ساعت در روز نکات مرتبط با رشته تجوید را با حضور اساتید مختلف به فراگیران آموزش داده می‌شود؛ آیین افتتاح این دوره غروب روز گذشته به‌صورت مجازی برگزار شد و فراگیران حاضر در این دوره همه روزه در بستر فضای مجازی از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ میزبان اساتید خواهند بود.

این دوره به همت واحد آموزش مجازی مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(س) با هدف ارتقای سطح کیفیت آموزش رشته تجوید به‌صورت مجازی از سوی مربیان برنامه‌ریزی شده است.

ثبت نام دوره‌های حضوری مجازی، آنلاین آفلاین ،مطالعاتی و تلفنی مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(س) از ۲۴ دی‌ماه آغاز شده است و تا تکمیل ظرفیت کلاس‌ها ادامه دارد.

یادآوری می‌شود، کلاس‌های ترم زمستان مرکز قرآن و حدیث از هشتم بهمن ماه آغاز خواهد شد.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایکنا