دهکده‌های لجستیک و سلامت در قم راه‌اندازی می‌شود
دهکده‌های لجستیک و سلامت در قم راه‌اندازی می‌شود
عباس صادقیان، مدیرکل امور فنی استانداری قم با اشاره به بررسی بیش از 5 هزار پرونده در کمیسیون ماده 100 گفت: دهکده لجستیک و دهکده سلامت از جمله مهم‌ترین مصوبات این کمیسیون بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، عباس صادقیان در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص عملکرد ۶ ماهه نخست سال جاری دفتر فنی، امور عمرانی و حمل‌ونقل و ترافیک استانداری قم، با اشاره به جلسات ستاد بازآفرینی شهری، اظهار کرد: هیئت اجرایی این کمیته طی ۶ ماه گذشته ۷ جلسه و کمیته فنی بافت ناکارآمد ۲۰ جلسه داشته است.

وی با بیان اینکه ستاد بازآفرینی نیز ۲ جلسه برگزار کرده است، مطرح کرد: توسعه ضلع شرقی حرم مطهر، توسعه ضلع جنوبی حرم، ساماندهی پیرامون قبرستان‌های شیخان و نو، مجموعه چهل اختران و دروازه‌ری ازجمله مهم‌ترین مصوبات و نتایج این جلسات بوده است.

مدیرکل امور فنی استانداری قم با اشاره به کارگروه‌‌های مصوب سفر ریاست جمهوری، عنوان کرد: در راستای مصوبه منوریل ۵ جلسه و کارگروه دریاچه نمک یک جلسه با حضور معاون اجرایی رئیس‌جمهور و دو جلسه با حضور رئیس سازمان محیط‌زیست برگزار شده است.

وی با تأکید بر اینکه کارگروه کارخانه چادر مشکی نیز یک جلسه با معاون اجرایی رئیس‌جمهور داشته است، خاطرنشان کرد: تصویب تکمیل ۶٫۸ کیلومتر از منوریل قم از محدوده پایانه تا مصلی مهم‌ترین مصوبه این جلسات بوده است.

صادقیان با اشاره به اینکه جلسات کمیسیون ماده ۱۰۰ نیز شامل ۶ شعبه، ۲۴۰ جلسه و بیش از ۵ هزار پرونده بوده است، تصریح کرد: کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط‌زیست و گروه‌های کاری ذیل آن نیز ۷ جلسه برگزار کرده و دهکده لجستیک و دهکده سلامت ازجمله مهم‌ترین مصوبات این جلسات بوده است.

  • منبع خبر : روابط عمومی استانداری قم