دعوت شورای تبلیغات اسلامی از مردم قم برای شرکت در راهپیمایی ۱۳ آبان
دعوت شورای تبلیغات اسلامی از مردم قم برای شرکت در راهپیمایی ۱۳ آبان
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم در بیانیه ای از مردم بصیر و انقلابی قم برای شرکت باشکوه در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان دعوت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، در این بیانیه آمده است: یوم الله ۱۳ آبان در حافظۀ ملت انقلابی و بصیر ایران، روزی اثرگذار و فراموش نشدنی است. تلاقی سه رویداد مهم تاریخی (تبعید حضرت امام خمینی، حمله دژخیمان رژیم پهلوی به دانش‌آموزان مظلوم در سال ١٣۵٧ و همچنین خروش انقلابی دانشجویان پیرو خط امام و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در بهمن ماه ١٣۵٨) نقطه عطف بزرگی در تاریخ پر افتخار مبارزات به شمار می‌رود.

بیانیه ادامه یافته است: این روز بزرگ و حماسه‌ساز ، هر ساله یادآور طنین فریادهای آزادی خواهی، عدالت‌گستری و ظلم‌ستیزی بت‌شکن زمان خمینی کبیر، علیه استکبار و استبداد جهانی بوده و جلوه‌گر تابلویی زیبا از رشادت، بیداری، وحدت و همدلی است.

بیانیه می افزاید: امسال در حالی به استقبال یوم الله ۱۳ آبان می‌رویم که شاهد حلقه‌ای جدید از پازل خباثت و جنایت استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل به سرکردگی آمریکای تروریست‌پرور به دست عمال و مزد بگیران داخلی‌شان در حرم امن حضرت احمد بن موسی الکاظم و به خاک و خون کشیدن و قتل عام مردان و زنان و کودکان بی‌گناه این مرز و بوم هستیم که با کمک دنباله‌های خود و رسانه‌های ضد انقلاب خارج‌نشین، خط اغتشاش و نا آرامی را در ایران پیگیری می‌کنند که به فضل الهی و بصیرت انقلابی مردم عزیزمان ره به جایی نبرده و محکوم به شکست حتمی خواهند بود.

بیانیه حاکی است: مراسم یوم الله ۱۳ آبان که مصادف با هفتمین روز شهادت جانسوز شهدای مظلوم شاهچراغ است؛ با شعار محوری «۱۳ آبان حماسۀ ایستادگی، مقاومت و استکبارستیزی»، روز جمعه ۱۳ آبان ساعت ۹:۳۰ با  تجمع در صحن پیامبر اعظم حرم مطهر حضرت معصومه آغاز و در ادامه از ساعت ۱۰ به سمت میدان شهدا – خیابان شهدا و مصلی قدس راهپیمایی با شکوه این روز برگزار خواهد شد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، ضمن دعوت از عموم مردم بصیر، استکبارستیز و انقلابی شهر خون و قیام قم به‌ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان عزیز، این پیشگامان گام دوم انقلاب اسلامی می‌خواهد تا با حضور شکوهمند، وحدت‌آفرین و دشمن‌شکن خود در مراسم یوم‌الله ۱۳ آبان ضمن لبیک به اوامر ولی امر مسلمین و دیده بان بصیر انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای مدظله‌العالی عزیز، اعلام کنند در گام دوم انقلاب، همچنان استوار و پابرجا در مقابل ظلم و ستم رژیم مستکبر آمریکا، تا آخر ایستاده اند.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایرنا