دشمن نتوانست حضور مردم در مراسم شهید سلیمانی تحمل کند
دشمن نتوانست حضور مردم در مراسم شهید سلیمانی تحمل کند
سید محمد آقامیری بیان کرد: شجاعت، ایثار و اراده حاج قاسم و امثال ایشان باعث شده امروز ایران هم در دنیا تصمیم‌ گیرنده باشد و به تعبیر رهبر فرزانه نزدیک قله قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سید محمد آقامیری استاندار قم شامگاه شنبه در چهارمین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی که در سالن کرامت استانداری برگزار شد، اظهار داشت: روزی که خبر شهادت حاج قاسم به گوش مردم رسید همه آن‌ها از هر قشر و تفکری که بودند غم‌انگیز شده و اشک ریختند.

وی ادامه داد: حاج قاسم در فرمایشات خود گفته بود که تا ۳ ماه دیگر داعش نابود خواهد شد و درست بعد از گذشت ۳ ماه این اتفاق افتاد، این کار مردان خداست که با اراده و ایمان قوی در مسیر خدا قدم می‌گذراند.

استاندار قم گفت: شجاعت، ایثار و اراده حاج قاسم و امثال ایشان باعث شده امروز ایران هم در دنیا تصمیم‌ گیرنده باشد و به تعبیر رهبر فرزانه نزدیک قله قرار گرفته است.

آقامیری در ادامه تشریح کرد: امروز ملت ایران منتظر اشاره و اذن رهبر فرزانه انقلاب هستند که رژیم جعلی صهیونیستی را مانند داعش با یک وعده ۳ ماهه نابود کنند، آن‌ها اجازه نخواهند که این رژیم جعلی در منطقه ابراز وجود کند.

وی عنوان کرد: اتفاق ناگوار و تروریستی که در کرمان شاهد بودیم ثابت کرد دشمن از نام شهید سلیمانی بیش از خود ایشان هراس دارد، دشمن از کینه‌ای که بر دل داشت نتوانست ببیند عاشقان مکتب سلیمانی چه اجتماع باشکوهی رقم زده‌اند.

استاندار قم با اشاره به دلدادگی همه مردم ایران به سردار سلیمانی گفت: سردار سلیمانی با اقدامات و مبارزات خود ثابت کرد به دنبال پست و مقام و صندلی نبود و با مجاهدت و تلاش و ایثار تحقق آرمان‌ها و اهداف انقلاب را پیگیری می‌کرد.

آقامیری افزود: سردار تحت فرمایش و هدایت‌های مقام معظم رهبری عمل کرد و امروز هم ملت ایران آماده هستند تا با یک اشاره ایشان رژیم صهیونیستی را مانند داعش به زباله دان تاریخ بفرستد.

وی خاطرنشان کرد: دشمن با حمله تروریستی در گلزار شهدا حتی از نام و مراسم سردار سلیمانی هم هراس دارد و دشمن پر کینه حتی نتوانست حضور مردم را هم ببیند و تحمل کند.

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم قم