دستگاه‌های امنیتی علل حوادث مدارس را با مردم در میان بگذارند
دستگاه‌های امنیتی علل حوادث مدارس را با مردم در میان بگذارند
آیت الله سعیدی، امام جمعه قم با بیان اینکه حوادث اخیر مدارس موجب نگرانی مردم شده است، گفت: از دستگاه های امنیتی درخواست داریم که اگر سرنخی پیدا کردند به مردم بگویند تا بخشی از نگرانی‌های مردم برطرف شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، نشست ائمه جمعه استان قم با حضور آیت‌الله سید محمد سعیدی، برخی از ائمه جمعه استان، علیرضا رحیمی مدیرکل آموزش و پرورش استان و حجت‌الاسلام عالمی مدیرکل اطلاعات استان قم با موضوع حوادث اخیر مدارس پیش از ظهر امروز در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد.

آیت الله سعیدی با بیان اینکه ولادت امام زمان(عج) برای دوستان امید بخش و برای دشمنان وحشت آفرین است، اظهار کرد: یکی از برنامه های دشمن در این ایام ایجاد مسائل حاشیه ای برای مردم است که همه باید نسبت به این توطئه آگاه باشیم.

وی با بیان اینکه از دستگاه‌های امنیتی درخواست داریم که اگر سرنخی پیدا کردند به مردم بگویند تا بخشی از نگرانی‌های مردم برطرف شود، گفت: مردم وقتی نسبت به مسائل آگاه باشند آرامش پیدا می‌کنند و نگرانی‌شان کمتر می‌شود به ویژه اگر این اطلاع رسانی از طرف نهادهای رسمی اعلام شود.

تولیت حرم مطهر بانوی کرامت با تأکید بر اینکه نمی‌شود مدارس را تعطیل کرد، افزود: باید از برکت این ایام استفاده کنیم و با استعانت از امام زمان(عج) و تلاش منسجم توطئه‌های دشمن را خنثی کنیم.

در ابتدای این نشست علیرضا رحیمی مدیرکل آموزش و پرورش استان قم و حجت الاسلام عالمی مدیرکل اطلاعات استان قم از روند حوادث مدارس گزارش مبسوطی برای ائمه جمعه استان ارائه و ائمه جمعه نیز نظرات و پیشنهادات خود را در این نشست مطرح کردند.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس