دستغیب: مشکلات تامین اعتبار خطوط متروی قم رفع شود
دستغیب: مشکلات تامین اعتبار خطوط متروی قم رفع شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری فارس، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی به همراه شهردار این کلان شهر با رئیس کل دیوان محاسبات کشور دیدار و گفت وگو کردند. در این دیدار احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و سید مرتضی سقاییان‌نژاد […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری فارس، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی به همراه شهردار این کلان شهر با رئیس کل دیوان محاسبات کشور دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و سید مرتضی سقاییان‌نژاد شهردار قم گزارشی از آخرین وضعیت پیشرفت و مشکلات تأمین اعتبار اجرای طرح خطوط مترو شهری قم را ارائه کردند.

سید احمد رضا دستغیب رئیس کل دیوان محاسبات کشور در این دیدار بر لزوم تأمین منابع برای بهره‌برداری هر چه سریع‌تر این طرح و همچنین رفع مشکل تأمین بودجه مورد نیاز برای راه اندازی متروی شهر قم تأکید کرد.

وی با اشاره به حساسیت و اهمیت راه اندازی این طرح بزرگ عمرانی شهری قم، برای جابجایی و رفاه زائران حرم مطهر حضرت معصومه(س) و شهروندان شهر کریمه اهل بیت، دستور بررسی، پیگیری، تسهیل و تسریع در رفع موانع انتشار اوراق موضوع بند “هـ” تبصره (۵) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور به منظور تأمین بخشی از منابع مالی مورد نیاز این طرح را صادر کرد.

پایان پیام/