– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، سردار علیرضا تنگسیری در نشست مجمع علما و روحانیون استان های فارس، بوشهر و هرمزگان که در مرکز امامت نیروی دریایی سپاه در قم برگزار شد عملیات طوفان الاقصی را […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، سردار علیرضا تنگسیری در نشست مجمع علما و روحانیون استان های فارس، بوشهر و هرمزگان که در مرکز امامت نیروی دریایی سپاه در قم برگزار شد عملیات طوفان الاقصی را عملیاتی حیرت‌انگیز عنوان کرد و اظهار داشت: این رزمندگان با انجام این عملیات موفقیت‌آمیز روح شهدای محورمقاومت و حاج قاسم سلیمانی را شاد کردند.  

فرمانده نیروی دریایی سپاه افزود: اسیر شدن ۱۵۴ صهیونیست و بیش از ۱۰۰ کشته و ۷۵۰ نفر زخمی در این عملیات غرور‌آفرین که نصیب رزمندگان مقاومت شد‌، هدیه‌ای بود که از طرف رسول‌الله در ماه ربیع الاول نصیب رزمندگان مقاومت شد.

دریادارتنگسیری با اشاره به دستاوردهای نیروی دریایی سپاه در دوران پس از دفاع مقدس ‌گفت: نیروی دریایی در حوزه‌های شناوری، پهپادی‌ و زیر‌سطحی دستاورد‌های مختلفی داشته ‌که باعث اقتدارآفرینی برای کشور شده است. 

وی افزود: ارتقا موشک‌ها تا برد هزار کیلومتر، ساخت انواع پهپاد‌ها و ساخت شناور تا سرعت ۹۰ نات از مهم‌ترین دستاوردهای نیروی دریایی سپاه در دوران پس از دفاع مقدس است.  

فرمانده نیروی دریایی سپاه ‌شناور موشک‌انداز شهید سلیمانی را یکی از دستاورد های دانشمندان جوان کشورمان عنوان کرد که توان حمل انواع موشک‌های مختلف را دارد.

‌وی در جمع روحانیون با اشاره به نقش روحانیت در دوران دفاع مقدس گفت: روحانیت در دوران دفاع مقدس از بعد روحی و معنوی تاثیرگذاری زیادی بر رزمندگان داشت و در زمان جنگ دوشادوش رزمندگان در تمام عملیات های جبهه ها حاضر بودند.  

سردار تنگسیری با بیان اینکه روحانیت و انقلاب درهم تنیده هستند افزود: استمرار انقلاب به حضور مردم و روحانیت بسته است.

وی افزود: روحانیت در امر بصیرت آفرینی و رشد معنویت در جامعه و فرهنگ سازی در بین مردم از پایه های مهم انقلاب محسوب می شوند و می توانند بستر جهاد تبیین و نقش بر آب شدن توطئه های دشمنان را فراهم نمایند.