درخشش دختران تکواندوکار قم با ۱۰ مدال
درخشش دختران تکواندوکار قم با ۱۰ مدال
سلیمان قلی‌زاده، سرپرست هیات تکواندو استان قم گفت: دختران تکواندوکار استان قم در مسابقات قهرمانی رده سنی خردسالان کشور موفق به کسب ۱۰ مدال برنز و عنوان چهارمی بخش تیمی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سلیمان قلی‌زاده اظهار کرد: رقابت‌های تکواندو دختران قهرمانی کشور در گروه ‌سنی خردسالان با حضور نخبه‌ها و استعدادهای این رشته از نقاط مختلف کشور به میزبانی هیات تکواندو مازندران در مجتمع ورزشی شهدای فریدونکنار برگزار شد و با درخشش قمی‌ها پایان یافت.

سرپرست هیات تکواندو استان قم خاطرنشان کرد: در این دوره از پیکارها دختران تکواندوکار استان‌های مازندران، تهران، البرز، قزوین، سمنان و قم در قالب منطقه دو با یکدیگر رقابت کردند که دختران هیات تکواندو قم در تمامی اوزان ۱۰ نشان ارزشمند برنز به دست آوردند.

وی اضافه کرد: نازنین‌زهرا حکیمی‌فر، هانیه پاداش‌خواه، نهال فتحی‌اشتیاقی، یاسمین شاه‌محمدی، بهار ظفرقندی، بهار عاشوری، سوگل حیدرلو، زینب ناصری‌پور، نازنین‌زینب پسندیده و فاطمه مثقالی از استان قم در این دوره از پیکارها با ایستادن در جایگاه سوم صاحب گردن‌آویز برنز شدند.

قلی‌زاده بیان کرد: در پایان این رقابت‌ها تیم هیات تکواندو استان قم در مجموع تیمی بعد از مازندران، البرز، تهران و بالاتر از قزوین و سمنان، عنوان چهارمی را کسب کرد، ضمن اینکه مریم‌سادات محمودزاده‌حسینی به عنوان سرمربی، سمیرا اسلامی و پریسا کشاورز به عنوان مربی و فرشته کریمی‌مهر به عنوان سرپرست در کادر تیم خردسالان دختر قم حضور داشتند.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس