دبیرخانه وحدت رویه دستگاه‌های عالی استانی در قم راه‌اندازی می‌شود
دبیرخانه وحدت رویه دستگاه‌های عالی استانی در قم راه‌اندازی می‌شود
سیدرضا میرزاده، رئیس مجمع بسیجیان استان قم گفت: با توجه حضور نخبگان دغدغه‌مند در این مجمع دبیرخانه وحدت رویه دستگاه‌های عالی استانی سه قوه در قم با هدف کمک به دولت، قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سیدرضا میرزاده رئیس مجمع بسیجیان استان قم ظهر امروز در نشست خبری که با حضور سردار کبیری‌پور جانشین فرمانده سپاه استان قم در سالن جلسات شهید فخری‌زاده سالن ساختمان شهید سعیدی برگزار شد، طی سخنانی اظهار کرد: بسیج گسترده‌ترین تشکیلاتی است که در کشور وجود دارد و با همه اقشار مردم در تعامل است.

وی ادامه داد: مجمع بسیجیان قم سازوکاری مردمی است که برای استفاده حداکثری از بدنه نخبگان جامعه در استان قم تشکیل شده؛ ما در این مجمع به‌دنبال حل مشکلات مختلف و تبیین مسائل هستیم. یکی از ویژگی‌های این مجمع مردم‌نهاد بودن آن است که ما سعی کردیم حداقل حضور نیروی رسمی سازمانی را در مجمع بسیجیان قم داشته باشیم.

رئیس مجمع بسیجیان استان قم تصریح کرد: مقام معظم رهبری مکرر در فرمایشات خود تاکید دارند که در جامعه تبیین صورت بگیرد؛ منظور از تبیین فقط مسائل سیاسی نیست بلکه آگاهی نسل جوان باید در زمینه‌های مختلف افزایش پیدا کند تا بتواند در مقایسه‌ای که انجام می‌دهد به نتیجه درستی برسد.

میرزاده در ادامه عنوان کرد: خبر خوبی که به همشهریان عزیز می‌دهم این است که با هماهنگی انجام شده با استانداری قم، دادگستری و نمایندگان مجلس مقرر شد برای اولین بار دبیرخانه وحدت رویه دستگاه‌های عالی سه قوه در استان قم توسط مجمع بسیجیان با هدف کمک موثر به دولت، قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی راه‌اندازی می‌شود تا از ظرفیت جامعه نخبگانی قم در سطح کشور استفاده شود.

وی با اشاره به برگزاری اجلاس سالیانه مجمع بسیجیان قم گفت: این اجلاسیه روز چهارشنبه ۲۸دی‌ماه از ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۸ در سالن کرامت استانداری قم برگزار می‌شود.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس