داوران جشنواره فیلم ۱۷ معرفی شدند
داوران جشنواره فیلم ۱۷ معرفی شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، مرتضی شعبانی تهیه‌‌کننده و مدیر عامل مرکز مستند حقیقت، محسن یزدی تهیه‌کننده و مدیر شبکه مستند و فرشاد اکتسابی (کارگردان مستند) به عنوان داوران نخستین دوره جشنواره فیلم ۱۷ معرفی شدند. در جلسه معارفه داوران این رویداد فرهنگی که با همکای […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، مرتضی شعبانی تهیه‌‌کننده و مدیر عامل مرکز مستند حقیقت، محسن یزدی تهیه‌کننده و مدیر شبکه مستند و فرشاد اکتسابی (کارگردان مستند) به عنوان داوران نخستین دوره جشنواره فیلم ۱۷ معرفی شدند.

در جلسه معارفه داوران این رویداد فرهنگی که با همکای مرکز گسترش سینمای مستند،تجربی و پویانمایی برگزار می‌شود، محمد حمیدی مقدم مدیر عامل مرکز گسترش، عبدالحسین بدرلو معاون مستند و محمدرضا بهشتی، مدیر مجامع و جشنواره‌ها همراه با محسن موحدی، دبیر جشنواره و سیدمحمدرضا مصطفوی، مدیر اجرایی حضور داشتند.

گفتنی است «جشنواره فیلم ۱۷» در هفته دفاع مقدس و در شهر قم برگزار می‌شود و مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی با کنگره ملی شهدای استان قم در زمینه برگزاری جشنواره و تولید مستند درباره شهدای استان قم همکاری می‌کند.

پایان پیام/۷۸۰۳۹