دانشگاه‌های قم برای مشارکت حداکثری در انتخابات برنامه‌ریزی کنند
دانشگاه‌های قم برای مشارکت حداکثری در انتخابات برنامه‌ریزی کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، احمد حاجی‌زاده معاون سیاسی و امنیتی استاندار قم امروز در جلسه ستاد انتخابات استان اظهار کرد: یکی از برنامه‌هایی که در ستاد انتخابات استان باید در دستور کار قرار گیرد بحث آسیب‌شناسی و نیاز‌های زیرساختی انتخابات است، هر کمیته موظف است […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، احمد حاجی‌زاده معاون سیاسی و امنیتی استاندار قم امروز در جلسه ستاد انتخابات استان اظهار کرد: یکی از برنامه‌هایی که در ستاد انتخابات استان باید در دستور کار قرار گیرد بحث آسیب‌شناسی و نیاز‌های زیرساختی انتخابات است، هر کمیته موظف است مسائل و مشکلاتی که در این ایام با آن مواجه شده را یادداشت کند تا بعد از برگزاری انتخابات با نظرات کارشناسی، آن آسیب‌ها را رفع کنیم.

وی افزود: این کار باعث می‌شود در آینده مسئولینی که این پست را برعهده می‌گیرند دیگر از صفر شروع نکرده و وقتشان را برای آسیب‌شناسی هدر ندهند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم با بیان اینکه فرمانداران فقط وظیفه اجرا در انتخابات را برعهده دارند، تصریح کرد: باتوجه به حساسیت این مسئولیت نباید مسائل دیگر را برعهده آن‌ها قرار دهیم. 

حاجی‌زاده تصریح کرد: مشارکت حداکثری نکته مهمی است که رهبر انقلاب درخصوص انتخابات آینده مطرح کرده و روی آن تاکید دارند.

وی افزود: براین اساس همه ما موظف هستیم در راستای مشارکت حداکثری برنامه‌ریزی کرده و آن را عملیاتی کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم مطرح کرد: آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها و برخی از ادارات از جمله ورزش و جوانان که مخاطب بسیاری دارند باید برای حضور جامعه هدف خود پای صندوق رای برنامه‌ریزی داشته باشند.

وی با بیان اینکه ائمه جمعه در شهرستان‌ها در سخنرانی‌های خود پیوست انتخاباتی داشته باشند، تاکید کرد: نماز جمعه بهترین جایی است که مردم از هر رده سنی دور هم جمع می‌شوند، باتوجه به این ویژگی ائمه جمعه‌ در شهرستان‌ها و بخش‌ها بخشی از سخنرانی خود را به مشارکت حداکثری اختصاص دهند.

پایان پیام/۷۸۰۳۳