«خیمه انقلاب» در حرم مطهر بانوی کرامت برپا شد
«خیمه انقلاب» در حرم مطهر بانوی کرامت برپا شد
حجت‌الاسلام محمدرضا انصاری، مسئول واحد خدمات فرهنگی حرم بانوی کرامت از برپایی نمایشگاه «خیمه انقلاب» خبرداد و گفت: سفره خانه شهدا، غرفه خاندان ویرانی به منظور تبیین فسادهای قبل از انقلاب، غرفه روزشمار دهه فجر و غرفه تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران از مهمترین بخش‌های این نمایشگاه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، حجت‌الاسلام محمدرضا انصاری با اشاره به برپایی نمایشگاه خیمه انقلاب در ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: این نمایشگاه به همت واحد خدمات فرهنگی حرم مطهر بانوی کرامت با مشارکت مؤسسه سیره شهدا در بالکن غربی صحن صاحب الزمان(عج) برپا شده است.

وی گفت: غرفه خاندان ویرانی به منظور تبیین فسادهای قبل از انقلاب، غرفه روزشمار دهه فجر و غرفه تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران از مهمترین بخش‌های این نمایشگاه است.

مسئول واحد خدمات فرهنگی حرم مطهر حضرت معصومه(س) ادامه داد: غرفه سفره خانه شهدا به منظور روایتگری سیره شهدا با هدف آشنایی نسل جوان با اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی به همراه پذیرایی از بازدیدکنندگان از بخش‌های ویژه این نمایشگاه است که مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

وی افزود: این نمایشگاه از ۱۲ بهمن‌ماه آغاز به کار کرده و تا ۲۲ بهمن‌ماه همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۵ تا ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.

  • منبع خبر : پایگاه خبری آستان مدس حضرت معصومه(س)