به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، اجتماع مردم قم به مناسبت سالروز حماسه نهم دی‌ماه از ساعت ۱۰ شنبه با حضور پرشور اقشار مختلف به ویژه طلاب و روحانیون در مدرسه علمیه فیضیه قم آغاز شده است. مردم قم در این اجتماع با سردادن شعارهای «ولایت فقیه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، اجتماع مردم قم به مناسبت سالروز حماسه نهم دی‌ماه از ساعت ۱۰ شنبه با حضور پرشور اقشار مختلف به ویژه طلاب و روحانیون در مدرسه علمیه فیضیه قم آغاز شده است.

مردم قم در این اجتماع با سردادن شعارهای «ولایت فقیه اصل دین است، محور اتحاد مسلمین است،» «شعار ملت ما پیروی از رهبر است، همدلی و اتحاد حافظ این کشور است» بر ضرورت تبعیت از ولایت فقیه تاکید کردند.

«ملت قهرمان ما پیوسته، هیمنه آمریکا را شکسته»، «شعار ملت ما، پیروی از رهبر است، همدلی و اتحاد حافظ این کشور است»، «زنان با حجاب ما مایه افتخارند، فتنه‌گران بی‌حیا مایه ننگ و آرند»، «ما همه عمار توییم خامنه‌ای، مطیع فرمان توییم خامنه‌ای»، «خامنه‌ای خمینی دیگر است، ولایتش ولایتش حیدر است»، «در ۹ دی با شور و همصدایی، نابود شد فتنه آمریکایی» و «ملت ما بیدار است از آمریکا بیزار است» از جمله دیگر شعارهایی بود که در اجتماع امروز سرداده شد.

اجرای سرودهای حماسی و انقلابی توسط جمعی از نوجوانان و جوانان قمی و شعرخوانی علی مالکی‌نژاد در وصف انقلاب اسلامی، از دیگر بخش‌های این تجمع بوده است.

پایان پیام/۷۸۰۲۳