به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، راهپیمایی مردم قم در حمایت از کودکان غزه و محکوم کردن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی با حضور سنین مختلف آغاز شده است. براساس اعلام قبلی این راهپیمایی از مسیر بلوار نیایش، میدان جانبازان، خیابان شهدا به سمت حرم مطهر، صحن امام […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، راهپیمایی مردم قم در حمایت از کودکان غزه و محکوم کردن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی با حضور سنین مختلف آغاز شده است.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

براساس اعلام قبلی این راهپیمایی از مسیر بلوار نیایش، میدان جانبازان، خیابان شهدا به سمت حرم مطهر، صحن امام رضا(ع) دنبال می‌شود.

مردم در این راهپیمایی با فریاد زدن شعارهاید «ما قدرت حقیم، تل‌آویو ضعیف است»، «ما ملت حسینیم ذلت نمی‌پذیریم»، «شعار هر مسلمان مرگ بر آمریکا» و «اسرائیل نابود است فلسطین پیروز است» خواستار برخورد قاطع با مستکبران جهانی به ویژه رژیم صهیونیستی شدند.

در راستای حمایت از مظلومان غزه شب جمعه نیز مراسمی در آستان حضرت فاطمه معصومه(س) با برنامه محوری دعا و توسل و یادبود شهدای غزه با مداحی میثم مطیعی و جمعه شب نیز یادواره شهدای استان در گلزار شهدای علی بن جعفر(ع) برگزار شده است.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

پایان پیام/۷۸۰۳۰