خدمتگزاران جشن نیمه شعبان در قم تجلیل شدند
خدمتگزاران جشن نیمه شعبان در قم تجلیل شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، مراسم تجلیل و قدردانی از خدمت گزاران برپایی جشن های نیمه شعبان در آستانه فرارسیدن عید سعید فطر با حضور مسؤولان دستگاه های ملی و استانی در شبستان کربلای مسجد مقدس جمکران برگزار شد. در […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، مراسم تجلیل و قدردانی از خدمت گزاران برپایی جشن های نیمه شعبان در آستانه فرارسیدن عید سعید فطر با حضور مسؤولان دستگاه های ملی و استانی در شبستان کربلای مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

در این مراسم که با حضور آیت الله حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، جمعی از فضلا و اندیشمندان و همچنین مدیران و مسؤولان دستگاه های ملی و استانی که در امر برپایی جشن های نیمه شعبان مشارکت داشتند برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن رحیمیان به ایراد سخن پرداخت.

در پایان این مراسم از وحیدی وزیر کشور، سرتیپ میراحمدی رئیس ستاد اربعین حسینی، مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی، ابوطالب شفقت معاون هماهنگی امور استان های وزارت کشور، حجت‌الاسلام والمسلمین قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین آقاتهرانی رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین موسی پور رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، علیرضا معارف معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر، بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)، حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امورخیریه کشور و ضیغمی مشاور وزیر نفت تجلیل به عمل آمد.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

همچنین در این مراسم از شهرداران شهرهای تهران، اراک، کرج، قزوین، زنجان، بومهن، ورامین، اسلامشهر، شهریار، کاشان، رباط کریم و… به دلیل مشارکت در امر خدمت رسانی به زائران در ایام نیمه شعبان قدردانی شد.

تقدیر از فرماندهان سپاه، ارتش و نیروی انتظامی  و تجلیل از جبلی رئیس سازمان صداوسیما، محسن برمهانی معاون سیمای سازمان صداوسیما و مدیران شبکه های یک، دو، سه، قرآن و… از دیگر بخش های این مراسم بود.

همچنین در پایان این مراسم از سیدمحمدتقی شاهچراغی استاندار قم، معاونان استانداری قم، شهردار قم و جمعی از مدیران و مسؤلان این استان به پاس خدمت به زائران در ایان نیمه شعبان قدردانی به عمل آمد.

پایان پیام/۷۸۰۲۳