خداحافظی پهلوانی ستوده با بهزیستی قم/ میرئی سرپرست شد
خداحافظی پهلوانی ستوده با بهزیستی قم/ میرئی سرپرست شد
با پایان دوره سه ساله مدیریت پهلوانی ستوده، سرپرست جدید اداره‌کل بهزیستی قم با حضور جمعی از مسئولان معارفه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، آیین تکریم و معارفه مدیرکل بهزیستی قم با حضور حاجی‌زاده معاون سیاسی امنیتی استاندار، عرب‌زاده مدیر کل امور مجلس و استان‌های بهزیستی کشور، مدیران استانی، اعضای شورای رفاه استان و معاونین و کارکنان بهزیستی قم برگزار شد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قم با بیان اینکه باید شأن افراد در خدمت‌رسانی به آن‌ها حفظ شود، اظهار کرد: در خدمت‌رسانی باید تمام تلاش ما این باشد که خدا از کار ما راضی باشد.

او با بیان اینکه باید مدیران آستانه تحمل خود را بالا ببرند،عنوان کرد: افرادی که به این مجموعه‌ها مراجعه می‌کنند به دلیل سختی‌هایی که کشیده‌اند شاید ظرفیت بالایی نداشته باشند و با تندی برخورد کنند که وظیفه داریم با روی باز به آن‌ها خدمت‌رسانی کنیم.

حاجی‌زاده با توصیه به کارکنان و مددکاران بهزیستی به خدمت خالصانه افزود: در این راه فقط رضایت خداوند و تکریم مراجعین هدف باشد، کار شما سخت است، اما باید صبور باشید و آستانه تحمل خود را بالا ببرید و بدانید خدمت در این فضا مدال افتخار است و با آغوش باز و بدون مانع مراجعین را بپذیرید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم با اشاره به اینکه نباید دسترسی به مدیرکل ادارات سخت باشد، گفت: درب اتاق مدیران باید همیشه برای ارباب رجوع‌ها باز باشد.

اووی با بیان اینکه مدیر موفق باید قدرت‌ها و ضعف‌های مجموعه خود را بشناسد، بیان کرد: هنر یک مدیر استفاده از تمام ظرفیت‌های مجموعه خود است.

او پهلوانی ستوده را باعث افتخار مدیریت استان برشمرد و افزود: روحیه جهادی و همیشه در دسترس بودن از خصوصیات دکتر پهلوانی است که برای او سلامتی و توفیق و برای آقای میره‌ای هم توفیق خدمت بیشتر آرزو می‌کنیم.

در ادامه این مراسم دکتر حسینی مشاور رئیس و مدیر کل بازرسی بهزیستی کشور هم در سخنانی، شعار بهزیستی در فصل مدیریتی جدید را بالاترین خدمت، معیشت، اشتغال و مسکن برشمرد و ۴ راهبرد مردمی‌سازی، هوشمندسازی، کارآمدی و شفافیت را راهبرد‌های مدیریتی بهزیستی اعلام کرد و خواستار دخیل کردن بیش از پیش مردم در امور شد.

در بخش دیگری از این مراسم، مهدی پهلوانی ستوده با اشاره به توفیق خدمت سه ساله خود در بهزیستی، خدمت به جامعه هدف بهزیستی را توفیقی ارزنده برشمرد و با نیم نگاهی به فعالیت‌های صورت گرفته در این سال‌ها خصوصاً مبارزه با شیوع کرونا و عبور موفق و سلامت بهزیستی از این بحران به مجاهدت‌های شبانه روزی مددکاران، مربیان، کارشناسان و مدیران بهزیستی اشاره کرد و افزود: حیطه خدمات بهزیستی از تنوع و تکثر بالایی برخوردار است و خدمت به این قشر شریف جز با روحیه جهادی ممکن نیست. بهزیستی قرارگاه بی‌قراری است و ما از بهزیستی نمی‌رویم بلکه با تجربه‌ای که کسب کردیم در خدمت جامعه هدف خواهیم بود.

گفتنی است در این جلسه از زحمات مهدی پهلوانی ستوده مدیرکل سابق بهزیستی استان قم قدردانی و سیدصادق میرئی به عنوان سرپرست جدید سازمان بهزیستی استان قم معرفی شد.

«میرئی» از مدیران بهزیستی استان قم است که تمام پله‌های کارشناسی تا مدیریتی را در بهزیستی قم طی کرده است. در سوابق کاری سرپرست جدید بهزیستی قم علاوه بر تجربیات کارشناسی، مدیریت دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد، ریاست اداره نیروی انسانی، ریاست اداره بهزیستی شهرستان قم و ریاست اداره مشارکت‌های مردمی را می‌توان ذکر کرد.

پهلوانی مدیر کل بهزیستی قم در آخرین روز کاری و خدمت در بهزیستی با حضور در دفتر‌های همکاران، ضمن طلب حلالیت از آنان خداحافظی کرد.

  • منبع خبر : روابط عمومی بهزیستی استان قم