خادمی استاندار قم در چایخانه امام رضا(ع)
خادمی استاندار قم در چایخانه امام رضا(ع)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی کانون خادمیاران رضوی استان قم، در ایام وفات حضرت موسی مبرقع(ع)، فرزند بلافصل امام جواد(ع) خادمیاران کانون‌های عمومی خدمت رضوی استان قم با حضور در حرم این امامزاده و برپایی چایخانه امام رضا(ع) به زائران و مجاوران آن […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی کانون خادمیاران رضوی استان قم، در ایام وفات حضرت موسی مبرقع(ع)، فرزند بلافصل امام جواد(ع) خادمیاران کانون‌های عمومی خدمت رضوی استان قم با حضور در حرم این امامزاده و برپایی چایخانه امام رضا(ع) به زائران و مجاوران آن حضرت خدمت‌رسانی کردند.

سید محمد آقامیری، استاندار، علیرضا رحیمی مدیرکل آموزش و پرورش و تعدادی از مسئولان تشکل‌های مردمی استان قم ضمن حضور در چایخانه حضرتی و شرکت در مراسم سوگواری، از نزدیک در جریان خدمت‌رسانی به زائران حضرت موسی مبرقع قرار گرفتند و لباس خادمی به تن کردند.

حسن ماهرخ دبیر کانون‌های خدمت رضوی استان قم گفت: خادمیاران رضوی با مشارکت آستان مقدس امامزاده موسی مبرقع(ع) به مدت ۵ روز در چایخانه امام رضا(ع) در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند.

گفتنی است حضرت موسی بن محمدالجواد، معروف به موسی مبرقع، فرزند بلافصل امام جواد(ع) و برادر کوچک امام هادی(ع) است که در مدینه سرپرست اولاد و اموالِ امام جواد(ع) بود. ایشان پس از هجرت به شهر قم، تا آخر عمر شریف خود در این شهر اقامت داشت و پس از رحلت در ۲۲ ربیع الثانی سال ۲۹۶ هجری در محله چهل اختران شهر قم به خاک سپرده شد.

پایان پیام/