خادمین قرارگاه مردمی اربعین قم پاسخگوی ۴ هزار تماس مردمی بوده‌اند
خادمین قرارگاه مردمی اربعین قم پاسخگوی ۴ هزار تماس مردمی بوده‌اند
سمانه نجفعلی، معاون ارتباطات و امور بین‌الملل قرارگاه مردمی اربعین قم گفت: براساس آمار ظرف مدت 9 روز اخیر بیش از 4 هزار تماس و 5 هزار پیامک در مرکز مدیریت تماس ثبت شده است. درحال حاضر بیش از 10 اپراتور پاسخگوی سوالات زائرین هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سمانه نجفعلی معاون ارتباطات و امور بین‌الملل قرارگاه مردمی اربعین قم اظهار داشت: خادمین قرارگاه مردمی اربعین مانند سال‌های گذشته، از ابتدای ماه صفر در بخش‌های مختلف مشغول خدمت‌رسانی به زائرینی هستند که در قم حضور می‌یابند.

وی افزود: باتوجه به اینکه هرسال بر جمعیت زائرینی که در این قرارگاه اسکان داده می‌شوند، در تلاش هستیم حضور آن‌ها را در قم تسهیل کنیم؛ امسال برای افزایش رفاه زائرین و کمک به آن‌ها مرکز ارتباطات تماس تلفنی و پیامکی را در قرارگاه ایجاد کردیم.

نجفعلی تصریح کرد: همکاران من در  این مرکز تمامی به تمامی نیازهای زائران پاسخگو و راهنمای آنان بوده و در روزهای اخیر تماس‌های مبنی بر مرکز تعمیرات خودرو، معرفی مراکز خرید، راهنمایی ثبت‌نام موکب، اطعام و… داشته‌ایم که خادمین در مرکز پاسخگوی زائران عزیز بوده‌اند.

معاون ارتباطات و امور بین‌الملل قرارگاه مردمی اربعین قم خاطرنشان کرد: درحال حاضر بیش از ۱۰  اپراتور پاسخگوی سوالات زائرین هستند و براساس آمار ظرف مدت ۹ رز اخیر، بیش از ۴ هزار تماس و ۵ هزار پیامک در مرکز ثبت شده است.

وی اشاره کرد: زائرین عزیز می‌توانند با شماره‌گیری سامانه ۱۳۷ یا با شماره تلفن ۰۹۹۰۳۳۴۱۱۲۰ تماس گرفته و با ما در ارتباط باشند. همچنین با ارسال عدد ۸۲ به سامانه ۳۰۰۰۱۵۱۵ پیامک لینک سایت راهنمای زائر برای آن‌ها ارسال می‌شود.

 

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس