حل معضل زمین پارک علم و فناوری قم در دستور کار فوری استان باشد
حل معضل زمین پارک علم و فناوری قم در دستور کار فوری استان باشد
احمد امیرآبادی ، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: معضل زمین پارک علم و فناوری قم با گذشت ۱۰ سال از تأسیس آن همچنان وجود دارد که باید در دستور کار فوری استان باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم،احمد امیرآبادی عملکرد پارک علم و فناوری استان در سال‌های اخیر را موفق ارزیابی کرد و اظهار داشت: به استناد بازدیدها و گزارش‌هایی که از وضعیت شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان استان داشته‌ام عرض می‌کنم که علی‌رغم محدودیت‌های زیرساختی، خوشبختانه پارک علم و فناوری استان قم عملکرد موفق و قابل دفاعی از خود به جای گذاشته است.

نماینده قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با گذشت ۱۰ سال از تأسیس پارک علم و فناوری استان، انتظار این بود که دیگر مشکلی به اسم اراضی برای پارک وجود نداشته باشد اما متأسفانه شاهدیم که این مشکل هنوز پابرجاست و معطل ماندن آن دیگر محلی از اعراب ندارد.

امیرآبادی فراهانی در پایان تاکید کرد: قطعاً بنده و در تعامل با استاندار و سایر مدیران ذیربط استانی از تمامی ظرفیت‌های موجود برای حل فوری این پرونده که باید در دستور کار فوری استان باشد بهره خواهم برد و به سهم خودم پیگیر آن خواهم بود.

گفتنی است در ابتدای این دیدار، دکتر رهسپار فرد رئیس پارک علم و فناوری استان ضمن ارائه گزارش مختصری از آخرین وضعیت زیست‌بوم نوآوری و فناوری استان و محدودیت‌های بودجه‌ای و زیرساختی این پارک گفت: امیدواریم با همراهی و توجه بیش از پیش نمایندگان مردم شریف قم در مجلس شورای اسلامی شاهد باشیم که شهر کریمه اهل بیت (س) در حوزه‌های فناورانه خصوصاً فناوری‌های نرم و فرهنگی نیز به الگویی موفق در سطح ملی و بین‌المللی تبدیل شود.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر