حضور ۵ هندبالیست قمی در اردوی تیم ملی هندبال دختران نوجوان
حضور ۵ هندبالیست قمی در اردوی تیم ملی هندبال دختران نوجوان

علی ساده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اردوی آماده سازی تیم ملی هندبال دختران نوجوان ایران در حالی از عصر دیروز آغاز شد که پنج هندبالیست قمی نیز در آن اردو حضور یافته اند. رئیس هیئت هندبال استان قم افزود: ۳۵ هندبالیست در این مرحله از اردو حضور دارند و پنج نفر ورزشکار […]

علی ساده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اردوی آماده سازی تیم ملی هندبال دختران نوجوان ایران در حالی از عصر دیروز آغاز شد که پنج هندبالیست قمی نیز در آن اردو حضور یافته اند.

رئیس هیئت هندبال استان قم افزود: ۳۵ هندبالیست در این مرحله از اردو حضور دارند و پنج نفر ورزشکار قمی نیز باید استعدادهای خود را در اردو به نمایش بگذارند تا بتوانند به مراحل آینده اردوی تیم ملی هندبال دختران نیز دعوت شوند.

وی با اشاره به اسامی دعوت شده‌های قمی به اردوی تیم ملی هندبال دختران نوجوان گفت: تینا خوش‌نژاد، مریم پیرایش، زینب جهانگیریان و زهرا افشاری به همراه فاطمه کریمی و فاطمه‌زهرا امیدی نماینده‌های قم در این اردو هستند.

ساده یادآور شد: تمرینات تیم ملی هندبال دختران نوجوان ایران تا ۱۳ اردیبهشت ماه در تالار هندبال فدراسیون هندبال برگزار می‌شود