حضور میراسماعیلی در مراسم تجلیل از خانواده جودوکار شهید مدافع حرم +عکس
حضور میراسماعیلی در مراسم تجلیل از خانواده جودوکار شهید مدافع حرم +عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس، مسابقات لیگ جودو استان قم جام حضرت معصومه(س) بزرگداشت دهه مبارک فجر، امروز(جمعه سیزدهم بهمن ماه سال ۱۴۰۲) در سالن آکادمی جودو استان قم برگزار شد. پیش از آغاز این مسابقات از خانواده های شهیدان سردار علی آقازاده وسرگرد سعید کریمی که به […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس، مسابقات لیگ جودو استان قم جام حضرت معصومه(س) بزرگداشت دهه مبارک فجر، امروز(جمعه سیزدهم بهمن ماه سال ۱۴۰۲) در سالن آکادمی جودو استان قم برگزار شد.

پیش از آغاز این مسابقات از خانواده های شهیدان سردار علی آقازاده وسرگرد سعید کریمی که به صورت میهمانان ویژه در سالن مسابقات حضور داشتند با حضور آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو و مسوولان هیات جودو استان تجلیل به عمل آمد.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

در پی حمله جنگنده های رژیم جنایتکار صهیونیستی(شنبه ۳۰ دی ماه سال جاری)به دمشق پایتخت سوریه پنج تن از مستشاران نظامی سپاه پاسداران و مدافعان حرم به شهادت رسیدند.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

شهید سرگرد سعید کریمی که در بین شهدای گرانقدر سوریه بود، از جودوکاران استان قم بود که امروز با حضور رئیس فدراسیون جودو کشورمان از پدر،برادر و فرزندخردسال این شهید گرانقدر تجلیل به عمل آمد.

پایان پیام/