حضور تیم واترپلو قم در رقابت‌های استعدادهای برتر
حضور تیم واترپلو قم در رقابت‌های استعدادهای برتر
امیر ملک محمدی، رئیس هیئت شنا استان قم از حضور تیم واترپلو استان در رقابت‌های استعدادهای برتر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، امیر ملک محمدی اظهار کرد: در راستای توجه به استعدادهای برتر استان، هیئت شنای قم با انجام استعدادیابی در مدارس شنا، استعدادهای استان را شناسایی و با حمایت‌هایی که صورت می‌گیرد امیدواریم تا آینده روشنی برای ورزشکاران رقم بخورد.

رئیس هیئت شنا استان ادامه داد: استان قم هم اکنون د و ملی پوش شنا و رکورد دارد که شامل آقایان آراد مهدی زاده و علی مظفری می‌شود و مهدی زاده با حضور از ۲۶ لغایت ۳۰ تیرماه در اردوی تیم ملی در همدان جهت شرکت در رقابت‌های برون مرزی حاضر می‌شود.

ملک محمدی افزود: مهدی زاده ابتدا شنا را با مربیانی چون سعید سالاری، محمد نظری و شمس لطیفی در شهر قم آغاز کرد و پس رکوردهای عالی و ثبت قهرمانی‌های زیاد برای استان اکنون نیز زیر فرشاد کرمی و خشایار حضرتی در استادیوم آزادی تهران مشغول تمرین است.

رئیس هیئت شنا استان قم در پایان افزود: برنامه استعدادیابی قرار است در مدارس شنا ادامه داشته باشد که هم اکنون در سه مدرسه شنا استان این اتفاق رقم خورده است و امیدواریم با رسیدن به رکوردهای جدید شاهد حضور موفق تیم قم و تیم واترپلو در رقابت‌های استعدادیابی باشیم.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر