حضور تکواندوکاران قمی در مسابقات انتخابی تیم ملی
حضور تکواندوکاران قمی در مسابقات انتخابی تیم ملی
مسابقات انتخابی اردوی تیم ملی بزرگسالان به منظور حضور در رویدادهای آسیایی و جهانی طی روزهای ۲۹ و ۳۰ فروردین‌ماه در فدراسیون تکواندو با حضور 2 هوگو پوش قمی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، رقابت‌های انتخابی تیم ملی بزرگسالان در دو گروه مردان و زنان با حضور نفرات برتر دو دوره رقابت‌های جام باشگاه های آسیا ، جام فجر و جام ریاست فدراسیون جهانی، مسابقات قهرمانی آسیا، جهانی و المپیک نوجوانان ،دانشجویان جهان و نفرات نخست رقابت‌های لیگ برتر و دسته یک، در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه برگزار می‌شود.

کیوان کاظمی و محمد صفایی دو هوگوپوش تکواندو قم جواز حضور در این رقابت‌ها را به دست آوردند، سلیمان قلی‌زاده و هاشم آقایی داوران بین‌المللی تکواندو قم نیز در این رقابت‌ها قضاوت خواهند کرد.

 در گروه مردان پذیریش و وزن کشی  وزن‌های منفی ۵۴کیلوگرم، منفی ۶۳کیلوگرم، منفی ۷۴کیلوگرم، منفی ۸۷ کیلوگرم ومثبت ۸۷کیلوگرم دوشنبه ۲۹ فروردین ماه و وزن‌های منفی ۵۸کیلوگرم، منفی ۶۸ کیلوگرم و منفی ۸۰ کیلوگرم سه شنبه ۳۰ فروردین ماه از ساعت ۲۰:۳۰ در خانه تکواندو انجام می گردد.

مسعود لشکری سخنگوی کمیته فنی فدراسیون تکواندو، اظهار کرد: کادر‌فنی تیم‌های ملی تکواندو و  پاراتکواندو در رده سنی بزرگسالان تکمیل شد که هدایت تیم ملی مردان کشورمان بر عهده بیژن مقانلو به عنوان سرمربی، مجید افلاکی و مسعود حجی زواره در جایگاه  مربی است.

وی افزود: در گروه بانوان نیز مینو مداح به عنوان سرمربی و ندا زارع و مهروز ساعی به عنوان مربی تیم‌ملی را همراهی می کنند همچنین در تیم ملی  پاراتکواندو در گروه مردان  مرتضی سلطانی  و علی کریمی صابر به عنوان سرمربی و مربی هستند و در گروه بانون نیز عاطفه کشاورز سرمربی و زهرا حسینی مربی  تیم ملی را برای رقابت‌های پیش رو هدایت می کنند.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس