حذف مجموعه‌های بازی ناایمن از بوستان‌های قم
حذف مجموعه‌های بازی ناایمن از بوستان‌های قم
پیام جوادیان ، مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: مجموعه‌های بازی ناایمن و فلزی از بوستان‌های سطح شهر حذف‌شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، پیام جوادیان با اشاره به وضعیت مجموعه‌های بازی کودکان در سطح شهر قم اظهار کرد: طی سال‌های گذشته تمامی مجموعه‌های بازی ناایمن و فلزی از بوستان‌های سطح شهر حذف‌شده است و تلاش بر این شده تا مجموعه‌های ایمن و استاندارد در بوستان‌ها نصب شود.

او با تأکید بر اینکه مجموعه‌های فلزی بازی مشکلات بسیاری ازجمله ناایمن بودن، گرم‌شدن و سردشدن در فصول گرم و سرد سال را داشتند، افزود: مجموعه‌های بازی جدید و استاندارد با رعایت تمام نکات ایمنی خریداری‌شده و طی سال‌های اخیر در سطح بوستان‌های شهر نصب شده‌اند.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با بیان اینکه تمامی مجموعه‌های بازی از شرکت‌های دارای مجوز تولید و نصب از اداره‌کل استاندارد خریداری می‌شوند، بیان کرد: بحث مهم در خصوص مجموعه‌های بازی نگهداری آن‌هاست که در بازدید‌های مختلفی که ناظرین دارند، مباحث ایمن‌سازی و تعمیرات این ست‌های بازی را به‌صورت هفتگی مدنظر قرار می‌دهند.

او با اشاره به اهمیت نظافت و حفظ بهداشت این ست‌های بازی عنوان کرد: تأکید ما بر این است که پیمانکار نگهداری عرصه نسبت به نظافت و شست‌وشو با مواد شوینده و ضدعفونی‌کننده مجموعه‌های بازی کودکان حساسیت ویژه‌ای داشته باشد و این مهم از طریق ناظرین مقیم و عالی به‌صورت روزانه بررسی می‌شود؛ البته از شهروندان هم خواهشمندیم در استفاده از این مجموعه‌های بازی رعایت نظافت و بهداشت را مدنظر قرار دهند تا همواره مجموعه‌هایی ایمن و پاکیزه را در سطح بوستان‌ها داشته باشیم.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان