حذف دلسوختگان پُرستاره در ضیافت پنالتی‌ها/جام رمضان قم به ایستگاه پایانی رسید
حذف دلسوختگان پُرستاره در ضیافت پنالتی‌ها/جام رمضان قم به ایستگاه پایانی رسید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، شب گذشته مرحله نیمه‌نهایی مسابقات فوتسال جام رمضان در قم، با جدال تیم‌های قدرتمند جذاب و پر تب‌وتاب دنبال شد. در اولین دیدار تیم پُرستاره دلسوختگان که در ترکیبش علی‌رضا وفایی و مسلم اولادقباد را داشت به مصاف تیم عینک ولایت […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، شب گذشته مرحله نیمه‌نهایی مسابقات فوتسال جام رمضان در قم، با جدال تیم‌های قدرتمند جذاب و پر تب‌وتاب دنبال شد.

در اولین دیدار تیم پُرستاره دلسوختگان که در ترکیبش علی‌رضا وفایی و مسلم اولادقباد را داشت به مصاف تیم عینک ولایت رفت.این مسابقه در پایان وقت قانونی ۳ بر ۳ به تساوی رسید تا کار به ضربات پنالتی‌ها کشیده شود.

در ضیافت پنالتی‌ها تیم دلسوختگان که هواداران آن‌ را یکی از مدعیان قهرمانی می‌دانستند در کمال ناباوری بازی را به تیم عینک ولایت واگذار کردند. بدین ترتیب پای عینک ولایتی‌ها به فینال مسابقات باز شد.

اما در دیدار پایانی تیم سوهان خودکار مقابل تیم ری‌استور صف‌آرایی کرد، هر دو از تیم‌های قدرتمند این دوره از رقابت‌ها محسوب می‌شدند.

این بازی با نتیجه ۵ بر ۴ به نفع تیم ری‌استور به پایان رسید تا فینال تقابل بین تیم‌های عینک ولایت و ری‌استور باشد.

با اعلام کمیته فوتسال هیات فوتبال قم مسابقات فینال جمعه یکم اردیبهشت‌ماه از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه در سالن شهید حیدریان برگزار خواهد شد.

پایان پیام/۷۸۰۳۰