حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای درگذشت آیت‌الله نمازی را تسلیت گفت
حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای درگذشت آیت‌الله نمازی را تسلیت گفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از گروه قضائی خبرگزاری فارس به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای طی پیامی، رحلت آیت‌الله عبدالنبی نمازی عضو مجلس خبرگان رهبری و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح ذیل است: «بسم الله الرّحمن الرّحیم […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از گروه قضائی خبرگزاری فارس به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای طی پیامی، رحلت آیت‌الله عبدالنبی نمازی عضو مجلس خبرگان رهبری و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

«بسم الله الرّحمن الرّحیم

خبر رحلت آیت‌الله عبدالنبی نمازی، موجب تألم و تأثر شد. این عالم جلیل‌القدر قبل از انقلاب از جمله همراهان علی‌الدوام نهضت حضرت امام خمینی (ره) بودند و پس از انقلاب اسلامی هم در مسئولیت‌های مختلف از جمله در سمت دادستانی کل کشور دارای خدمات ارزنده‌ای بودند. 

این عالم پارسا و مجاهد در سنگر نمایندگی، ولی فقیه در کاشان و مجلس خبرگان رهبری نیز، منشا اثر و خدمات بودند.

اینجانب رحلت آیت‌الله نمازی را به خانواده‌ی گرامی، اقربا، جامعه مدرسین، علما قم، کاشان و علاقمندان آن مرحوم تسلیت گفته و از خداوند متعال علوّ درجات و قبول خدمات ایشان را مسألت می‌نمایم.»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس،  آیت الله عبدالنبی نمازی عضو مجلس خبرگان رهبری و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و نماینده سابق ولی فقیه در کاشان پس از یک دوره بیماری، امروز هشتم بهمن ۱۴۰۲ در منزلش در قم دارفانی را وداع گفت و به دیار باقی شتافت.

پایان پیام/