جمکران برای خدمت به زائران اربعین خادم‌یار جذب می‌کند
جمکران برای خدمت به زائران اربعین خادم‌یار جذب می‌کند
مسلم کاشانی‌زاده، مدیر خادمین مسجد مقدس جمکران گفت: خدمات رسانی به زائران اربعین در بخش های مختلف از جمله پذیرش، اسکان، اطعام، امداد و درمان، مشاوره، پاسخگویی به مسائل شرعی، خیاطی و... صورت می گیرد و تاکنون حدود 700 متقاضی برای خدمت به عاشقان حسینی اعلام آمادگی کرده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مسلم کاشانی‌زاده در گفت‌وگویی خبری  با اشاره به اینکه در ایام اربعین حسینی یکی از مراکزی که مورد اقبال زائران برای اسکان و استراحت قرار می‌گیرد مسجد مقدس جمکران است، اظهار کرد: با توجه به حضور چشمگیر عاشقان و زائران حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام به ویژه زائران غیر ایرانی در این ایام در مسجد مقدس جمکران، خدمات رسانی در این مکان مقدس وسعت بیشتری می یابد و به همین منظور علاقه مندان و دلدادگان خدمت به زوار امام حسین علیه السلام می توانند با مراجعه به لینک Jamkaran.ir/mizban، توفیق خدمت رسانی به زائران و نمازگزاران را کسب کنند.

وی ادامه داد: خدمات رسانی به زائران در بخش های مختلف از جمله پذیرش، اسکان، اطعام، امداد و درمان، مشاوره، پاسخگویی به مسائل شرعی، خیاطی، تعمیر کیف و کفش، و….) صورت می گیرد و تاکنون حدود ۷۰۰ متقاضی برای خدمت به عاشقان حسینی اعلام آمادگی کرده اند.

مدیر خادمین مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه زمان پذیرش زائران را از ششم تا روز آخر ماه صفر اعلام شده، خاطرنشان کرد: ظرفیت مناسبی در این مکان مقدس برای خدمات رسانی به زائران فراهم شده است، و بازه زمانی قابل توجهی خدمات رسانی انجام خواهد شد و برای میزبانی هر چه بهتر از زائران شهر کریمه اهل بیت(س) از همه مردم، نهادها و سازمان های فرهنگی، آموزشی دعوت می کنیم در طرح بزرگ تکریم زائران در مسجد مقدس جمکران سهیم شوند.

  • منبع خبر : مرکز خبرمسجدمقدس جمکران