جشن میلاد حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و امام حسن عسکری(ع) برگزار می‌شود
جشن میلاد حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و امام حسن عسکری(ع) برگزار می‌شود
جشن میلاد حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسین مومنی و مداحی محمدرضا غلامرضازاده و جشن میلاد امام حسن عسکری(ع) با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی و مداحی سید رضا تحویلدار در حرم حضرت معصومه(س) برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، برنامه هفتگی مراسم و محافل حرم مطهر بانوی کرامت از ۷ تا ۱۳ آبان ۱۴۰۱ از سوی روابط عمومی و تبلیغات آستان حضرت فاطمه معصومه(س) اعلام شد که در هفته جاری، شنبه شب جشن میلاد حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و چهارشنبه شب جشن میلاد امام حسن عسکری(ع) در حرم مطهر برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش مراسم حرم مطهر هر روز با برنامه های نیایش صبحگاهی، مراسم سخنرانی قبل از اذان ظهر، قرائت زیارتنامه حضرت معصومه(س) بعد از نماز عصر، مراسم سخنرانی قبل از اذان مغرب و مراسم سخنرانی و مداحی بعد از نماز عشا دنبال خواهد شد.

مراسم قبل از اذان ظهر حرم مطهر بانوی کرامت شنبه و یکشنبه با سخنرانی حجت الاسلام محمد نظری، دوشنبه و سه شنبه با سخنرانی حجت الاسلام کمیل پهلوان زاده، چهارشنبه با سخنرانی حجت الاسلام رضا علیپور و پنجشنبه و جمعه با سخنرانی حجت‌الاسلام علی احمدپور برگزار می شود.

مراسم قبل از اذان مغرب حرم مطهر شنبه و یکشنبه با سخنرانی حجت الاسلام علی زینلی، دوشنبه و سه شنبه با سخنرانی حجت الاسلام حسن بابائیان، چهارشنبه با سخنرانی حجت الاسلام محمدرضا اعوانی، پنجشنبه در قالب محفل انس با قرآن کریم با حضور خدامحمدی و جمعه با سخنرانی حجت‌الاسلام احمد لقمانی و مداحی جواد میرجعفری برگزار می شود.

مراسم شب‌های حرم مطهر بانوی کرامت از شنبه تا جمعه به ترتیب با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین مؤمنی، فرحزاد، حسینی قمی، تراشیون، رفیعی، نظری منفرد و میرباقری و شنبه با مداحی محمدرضا غلامرضا زاده و چهارشنبه و پنج‌شنبه به ترتیب با مداحی سیدرضا تحویلدار و عباس حیدرزاده برگزار می‌شود.

در هفته پیش رو پنجشنبه بعد از نماز صبح قرائت زیارت عاشورا با صدای سیدعلی حسینی نژاد، پنجشنبه شب دعای کمیل با نوای عباس حیدرزاده و قرائت زیارت جامعه کبیره با نوای حجت الاسلام ناصر شهیدی، جمعه صبح دعای ندبه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین رفیعی و قرائت دعا و مداحی محمدرضا و حسین طاهری و جمعه عصر ساعت ۱۸:۱۵ قرائت زیارت آل یاسین با صدای جواد میرجعفری برگزار خواهد شد.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس