جزییات تشییع و مراسم بزرگداشت شهدای «حمله رژیم صهیونیستی به دمشق» در قم اعلام شد
جزییات تشییع و مراسم بزرگداشت شهدای «حمله رژیم صهیونیستی به دمشق» در قم اعلام شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، بر اساس اعلام روابط عمومی سپاه استان قم، مراسم وداع با پیکر سردار شهید علی آقازاده و سرگرد پاسدار سعید کریمی دوشنبه دوم بهمن‌ماه همزمان با نماز مغرب و عشا در شبستان امام خمینی(ره) آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) با سخنرانی حجت‌الاسلام […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، بر اساس اعلام روابط عمومی سپاه استان قم، مراسم وداع با پیکر سردار شهید علی آقازاده و سرگرد پاسدار سعید کریمی دوشنبه دوم بهمن‌ماه همزمان با نماز مغرب و عشا در شبستان امام خمینی(ره) آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسین حسینی قمی و مداحی مهدی سلحشور برگزار خواهد شد.

همچنین مراسم وداع دانشجویان و جامعه دانشگاهی با پیکر شهدا در دانشگاه بین‌المللی قم فردا سه شنبه همزمان با نماز ظهر و  عصر برگزار می‌شود و ساعت ۱۴ همان روز نیز مراسم تشییع در حرم مطهر بانوی کرامت آغاز و بعد از مراسم عزاداری، پیکر مطهر شهدا از مسیر باغ راه انقلاب و خیابان انقلاب تشییع و در گلزار شهدا به خاک سپرده خواهد شد.

مراسم شب اول شهدا سه شنبه سوم بهمن‌ماه در مسجد مقدس جمکران ساعت ۱۹:۳۰ با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین مسعود عالی و مداحی سید مهدی میرداماد برپا و مراسم‌های مختلف نیز از سوی خانواده این دو شهید در نقاط مختلف شهر برگزار خواهد شد که جزییات این مراسمات از سوی بیت شهدا اعلام خواهد شد.

 مراسم بزرگداشت دیگری نیز شنبه هفتم بهمن‌ماه در شام وفات عقیله بنی‌هاشم(س) بعد از نماز مغرب و عشا در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار می‌شود.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

۳۰ دی‌ماه در عملیات تروریستی رژیم اشغالگر صهیونیستی در دمشق، ۵ نفر از مستشاران نظامی سپاه پاسداران به شهادت رسیدند که دو تن از این شهدا قمی بودند.

پایان پیام/۷۸۰۲۳