– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  خبرگزاری تسنیم از سنندج، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی اسلامی، مسئول دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم شامگاه شنبه در دیدار با اصولگرایان استان کردستان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی بر ضرورت پرورش نیروهای انقلابی و جریان‌سازی تاکید کرد و اظهار داشت: سوال اینجاست […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  خبرگزاری تسنیم از سنندج، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی اسلامی، مسئول دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم شامگاه شنبه در دیدار با اصولگرایان استان کردستان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی بر ضرورت پرورش نیروهای انقلابی و جریان‌سازی تاکید کرد و اظهار داشت: سوال اینجاست که ما در جمهوری اسلامی در بخش نیروسازی که مهم‌ترین بعد استمرار این نظام است، در کجا قرار داریم.

وی با اشاره به فعالیت بیش از ۵ هزار نفر نیروی اصولگرا در کردستان، وجود این نیروها را یک ظرفیت عظیم توصیف کرد و گفت: باید در گام نخست یک سازماندهی منسجم در تشکیلات صورت بگیرد. آیا درست که تصمیمات از مرکز گرفته شود و برای اجرا در استان‌ها، ابلاغ شود؟ خیر، چون این روند جواب نمی‌دهد.

مسئول دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه باید سیاست‌ها و برنامه‌ها متناسب با وضعیت و شرایط استان لحاظ و بومی‌سازی شود، تصریح کرد: اصولگرایان در کردستان نیازمند کار سازماندهی تشکیلاتی هستند، باید متناسب با حوزه‌ها، نیروسازی شود.

وی با اشاره به عملکرد دولت افزود: گرچه بنده در مقام‌پاسخ‌گویی نیستم، اما ضعف‌ها را شخصا به آقای رئیسی منعکس کرده و گفته‌ام که کسانی که به شما رای داده‌اند انتظار به‌کار گیری در پست‌های مدیریتی نداشته، اما انتظار ندارند افرادهای ناشایست نیز به‌کار گرفته شوند.

اسلامی بیان کرد: رویکرد دولت باعث شد که پس از سفر اخیر آیت‌الله رئیسی به خوزستان حدود ۴۵ نفر تغییر کند، کما اینکه در سفر چند روز آینده قم‌ نیز ۲۵ مدیر تغییر می‌کند.

وی عنوان کرد: اصولگرایان می‌توانند با تربیت نیروهای جوان، متخصص و با روحیه جهادی در رفع مشکلات کشور همراهی کنند.

مسئول دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم حمایت نیروهای انقلابی از دولت را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: گرچه شاید نظرات، پیشنهادات ما مورد توجه دولتمردان قرار نگیرد و از ظرفیت نیروهای این جریان استفاده نشود، اما نباید از میدان خارج شویم، بلکه باید دنبال موفقیت دولت و تقویت نظام اسلامی باشیم.