جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه حضرت معصومه(س) کشتار دانش‌آموزان افغانستانی را محکوم کرد
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه حضرت معصومه(س) کشتار دانش‌آموزان افغانستانی را محکوم کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه حضرت معصومه (س) قم با صدور بیانیه‌ای اقدام تروریستی و کشتار وحشیانه دانش آموزان دختر افغانستانی را محکوم کرد و نوشت: تمامی مسلمین را به مبارزه علیه استکبار جهانی دعوت می‌کنیم. در این بیانیه آمده است:بأی ذنب […]

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه حضرت معصومه (س) قم با صدور بیانیه‌ای اقدام تروریستی و کشتار وحشیانه دانش آموزان دختر افغانستانی را محکوم کرد و نوشت: تمامی مسلمین را به مبارزه علیه استکبار جهانی دعوت می‌کنیم.

در این بیانیه آمده است:
بأی ذنب قتلت؟! و به کدامین گناه کشته شدند دخترکان پاک و مظلوم دبستانی که داغ سنگین آن‌ها همه جهان اسلام را ماتم زده کرده است.

تشکل جامعه اسلامی دانشگاه حضرت معصومه (س) قم این جنایت عظیم که نشان از کینه دیرینه دشمنان اسلام و تشیع است را محکوم نموده و اعلام می‌دارد ضمن همدردی با خانواده‌ها و مردم شریف افغانستان این شهدای کوچک، اما دارای مقام رفیع را مایه فخر جهان اسلام و تمامی دختران و بانوان کشور‌های اسلامی می‌داند و به پیروی از فرامین مقام معظم رهبری جمهوری اسلامی ایران تمامی مسلمین را به مبارزه علیه استکبار جهانی دعوت می‌نماید.