تکمیل پروژه مترو قم جزء طرح‌های دارای اولویت قرارگاه سازندگی خاتم
تکمیل پروژه مترو قم جزء طرح‌های دارای اولویت قرارگاه سازندگی خاتم
سردار هوش السادات، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) تکمیل پروژه مترو قم را جزء طرح‌های دارای اولویت این قرارگاه برشمرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سردار هوش السادات، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) از بخش‌های مختلف پروژه مترو قم بازدید و از نزدیک در جریان مسائل پروژه قرار گرفت.

پس از این بازدید که با حضور سرپرست سازمان قطار شهری قم انجام شد، طی جلسه مشترکی نیز مدیران مجموعه کارفرمایی و پیمانکار، راهکارهای تکمیل پروژه را مطابق برنامه زمان‌بندی مورد واکاوی قرار دادند.

محمدرضا انگشت باف سرپرست سازمان قطار شهری قم ضمن تشکر از نگاه ویژه سردار هوش السادات به پروژه مترو قم، با تشریح کارهای باقیمانده و اولویت‌دار، خواستار پشتیبانی بیشتر از پروژه برای دستیابی به برنامه زمان‌بندی مصوب شد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) نیز با اشاره به جایگاه ویژه شهر مقدس قم به برکت وجود حرم کریمه اهل‌بیت (س) و میزبانی از چندین میلیون زائر و مسافر در طول سال، تکمیل پروژه مترو را جز طرح‌های دارای اولویت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) دانست و با برشمردن پیشرفت‌های قابل‌توجه در پروژه مترو قم طی یک سال گذشته، از وجود روحیه جهادی بین مجموعه همکاران تشکر و اظهار امیدواری نمود که با راه‌اندازی بخشی از پروژه در سال جاری، مشکلات ترافیکی شهر قم، مرتفع گردد.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر