تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام قم با جدیت دنبال می‌شود
تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام قم با جدیت دنبال می‌شود
حسن نادری، رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی جدید قم گفت: ، قانونگرایی، مسوولیت پذیری، پاسخگویی، اتمام پروژه‌های نیمه تمام و مولدسازی از رویکردهای مهم این سازمان در دوره جدید است که تحقق کامل آنها با جدیت در سطح استان دنبال خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، حسن نادری روز یکشنبه در آیین تودیع و معارفه رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم در سالن کرامت استانداری افزود: در دوره مدیریت جدید تلاش می شود با خرد جمعی شرایط توسعه و پیشرفت استان روند مطلوبتری به خود بگیرد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی قم اضافه کرد: پیگیری اجرای شایسته و تمام برنامه های دولت در استان قم هدف اصلی این سازمان است.

وی ابراز داشت: رشد اقتصادی ۸ درصد از اهداف مهم دولت است که مطالعات آن بصورت کامل انجام و طی آن سهم استان قم از این رشد نزدیک به ۸ درصد است که به تفکیک بخش های مختلف مشخص شده است.

نادری اشتغال فارغ التحصیلان را از اهداف دیگر سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دانست و یادآور شد: تلاش می شود با همراهی دستگاه های اجرایی زمینه اشتغال بخشی از فارغ التحصیلان را فراهم نماییم.

حسن نادری کارشناس ارشد رشته مدیریت و برنامه ریزی توسعه متولد سال ۱۳۵۱ در شهر نایین است که ریاست سازمان برنامه و بودجه استان خراسان شمالی، معاون هزینه ای امور استانها و مناطق سازمان برنامه و بودجه کشور، معاون امور برنامه ریزی، نظارت و آمایش سرزمین سازمان نقشه برداری کشور و به مدت ۱۵ سال نیز در چندین پست سازمانی در سازمان برنامه و بودجه قم سوابق مدیریتی دارد. محمود نوربخش از ۲۷ دی ماه سال ۹۷ به عنوان رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم منصوب شده بود.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایرنا