تقدیر از والدین شهید آقازاده از شهدای حمله رژیم صهیونیستی
تقدیر از والدین شهید آقازاده از شهدای حمله رژیم صهیونیستی

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از  قم ، حجت الاسلام علی لقمانپور؛ مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم امروز در دیدار با والدین و خانواده شهید والامقام سردار علی آقازاده نژاد گفت: روحیه انقلابی و صبر و بصیرت خانواده‌های معظم شهیدان […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از  قم ، حجت الاسلام علی لقمانپور؛ مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم امروز در دیدار با والدین و خانواده شهید والامقام سردار علی آقازاده نژاد گفت: روحیه انقلابی و صبر و بصیرت خانواده‌های معظم شهیدان بویژه والدین شهدا درس استقامت و پایداری در راه حراست از ارزش‌ها و آرمان‌های الهی می‌دهد.

وی با تقدیر از روحیه مثال‌زدنی خانواده معظم شهدا افزود: وجود این روحیه والا و انقلابی در افرادی که عزیزانشان را در مسیر عاشورایی دفاع از دین و ولایت و مبارزه با استکبار تقدیم درگاه احدیت کرده‌اند، الگوست.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قم تصریح کرد: روحیه خانواده شهدا برای آحاد جامعه امیدآفرین و روحیه بخش و همچون خاری در چشم دشمنان اسلام است.

لقمانپور تصریح کرد: معنویت والدین شهدا در کنار بصیرت الهی و انقلابی آنان موجب می‌شود تا در محیط چنین خانواده‌هایی فرزندانی پیرو راه ولایت رشد کنند.

وی توجه سیره شهدا و خانواده این عزیزان را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد:  به طور قطع، تاثیر دعایی که از دل پاک والدین شهدا به آسمان می‌رود، برای سایر مشتاقان راهگشا خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از تسنیم، سردار شهید علی آقازاده و سرگرد شهید سعید کریمی متولد شهر مقدس قم و مستشار نظامی سپاه پاسداران در سوریه بودند که روز شنبه ۳۰ دی در حمله رژیم صهیونیستی به دمشق به شهادت رسیدند و پیکر این شهدای گرانقدر در گلزار شهدای قم به خاک سپرده شد.

شهید علی آقازاده نژاد متولد سال ۱۳۵۹ در قم بود و از سال ۱۳۷۹ به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آمد، این شهید والامقام در طول دوران خدمت خود در جبهه‌‌های مختلف دفاع از حرم مطهر حضرت زینب حضور داشت.

دو نفر از برادران ایشان عباس و ابوالفضل آقازاده نژاد در دوران دفاع مقدس و دفاع از حرم مطهر حضرت زینب به فیض شهادت نائل شدند.

 

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

 

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم