تفاهم نامه پرداخت هزینه لوله کشی گاز منازل مددجویان قم امضا شد
تفاهم نامه پرداخت هزینه لوله کشی گاز منازل مددجویان قم امضا شد
تفاهم‌نامه پرداخت هزینه طرح لوله‌کشی منازل مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی قم، در جلسه ای با حضور مدیران شرکت گاز، اداره کل بهزیستی و کمیته امداد استان امضا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سرپرست شرکت گاز استان در این جلسه با بیان این که در این تفاهم‌نامه مقرر شده است تا این شرکت، هزینه لوله‌کشی داخلی منازل ۱۶۰ خانوار تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد را پرداخت کند، تصریح کرد: بر اساس این تفاهم‌نامه به هر واحد منزل مددجویان واجد شرایط، حداکثر مبلغ ۶۰ میلیون ریال پرداخت می‌گردد.

مرتضی خوش‌لهجه با اشاره به مفاد این تفاهم‌نامه خاطرنشان کرد: در تفاهم نامه مذکور مددجویان واجد شرایط توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی استان قم معرفی خواهند شد و در صورت عدم وجود سابقه اشتراک قبلی توسط شرکت گاز، هزینه لوله کشی داخل منازل بر اساس دستورالعمل‌های وضع شده پرداخت خواهد شد.

وی با بیان این که امضای این تفاهم‌نامه از مصوبات سفر رئیس‌ محترم جمهور به استان قم است، امضای این تفاهم‌نامه را تعهدات مجموعه شرکت گاز در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی، ترویج فرهنگ احسان، کاهش فقر و نابرابری اجتماعی، توسعه کمی و کیفی خدمات به گروه‌های هدف عنوان کرد.

آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور دی ماه سال گذشته به استان قم سفر کرد.

در جلسه امضای این تفاهم‌نامه همچنین مهدی پهلوانی، مدیرکل بهزیستی استان قم ضمن قدردانی از اقدامات شرکت گاز استان در راستای دستگیری از نیازمندان و افراد مددجو، گفت: راه‌اندازی سامانه اطلاعات نیازمندی‌های مددجویان، یکی از مواردی می باشد که ضرورت آن برای خدمت‌رسانی بهتر احساس می‌شود و امید است دستگاه‌های مسئول در آینده بتوانند با راه‌اندازی چنین سامانه‌ای، ما را در گردآوری بهتر نیازمندی‌های مددجویان یاری کنند.

محسن مسعودیان‌راد مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم نیز در این جلسه، این تفاهم‌نامه را گامی در جهت هماهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) و شرکت گاز استان توصیف کرد و در ادامه اظهارات خود، خواستار همکاری و هماهنگی‌های بیشتر در زمینه محرومیت‌زدایی و کمک به مددجویان و افراد نیازمند شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت گاز استان قم