تعیین ضرب الاجل برای فروش زمین‌های تجاری پردیسان
تعیین ضرب الاجل برای فروش زمین‌های تجاری پردیسان
ابراهیم معتمدی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم، با اشاره به مشکل کمبود واحدهای خدماتی و تجاری در منطقه پردیسان و سودجویی برخی از این مشکل گفت: فروش زمین‌های تجاری موجود در پردیسان باید تا پایان سال جاری انجام شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، ابراهیم معتمدی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در جلسه پیگیری مصوبات بازدید اخیر استاندار قم از منطقه پردیسان که صبح چهارشنبه در سالن جلسات این معاونت برگزار شد گفت: جهت تامین و استقرار اصناف ضروری، کلیه زمینهای تجاری پردیسان باید تا پایان سال جاری به فروش برسد.

معاون استاندار  فروش حد اکثری زمین های تجاری موجود، استفاده از ظرفیت مشارکت دستگاه های اجرایی و صدور مجوز خدمات محله ای و ایجاد بازارچه های محلی را از مهم ترین راهکارهای حل مشکل کمبود اصناف مرتبط با نیاز ساکنین پردیسان برشمرد و افزود: ادارات و سازمان های متولی این امر،  در اسرع وقت در قالب یک کار مشترک زمینه اجرایی کردن این برنامه ها را فراهم کنند.

معتمدی در این جلسه بر لزوم  پیگیری و حل مسائل زیرساختی پردیسان از جمله مشکلات جاده و آسفالت محلات، کمبود زیرساخت های آموزشی و کتابخانه، مسائل فرهنگی و اجتماعی و… تاکید کرد.

وی در خاتمه در خصوص نقشه کشی و طراحی محله ۵۶۰ هکتاری پردیسان، استفاده از تجربیات محله های قبلی و شناسایی نقاط قوت وضع و آسیب شناسی از طراحی های قبلی یاداور شد و  افزود: جانمایی فضاهای فرهنگی ،آموزشی، ورزشی و تفریحی از ضروریات است و باید از اشتباهات گذشته در طراحی محله های جدید پردیسان درس بگیریم.

  • منبع خبر : روابط عمومی استانداری قم