تصادف زنجیره‌ای ۹ خودرو در محور اراک ـ قم؛ ۱۵ نفر مصدوم شدند
تصادف زنجیره‌ای ۹ خودرو در محور اراک ـ قم؛ ۱۵ نفر مصدوم شدند

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از اراک، به نقل از روابط عمومی اورژانس استان مرکزی، بهروز ایران‌نژاد با اشاره به وقوع تصادف زنجیره ای در محور اراک- قم اظهار داشت: برخورد یک دستگاه تریلر با هشت خودروی سواری در مسیر اراک ـ قم حوالی پمپ […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از اراک، به نقل از روابط عمومی اورژانس استان مرکزی، بهروز ایران‌نژاد با اشاره به وقوع تصادف زنجیره ای در محور اراک- قم اظهار داشت: برخورد یک دستگاه تریلر با هشت خودروی سواری در مسیر اراک ـ قم حوالی پمپ بنزین ارغوان منجر به این تصادف شد.

وی بیان کرد: در این حادثه ۹ دستگاه خودرو دچار حادثه شدند که با توجه به شدت حادثه سه دستگاه آمبولانس سبک، به محل حادثه اعزام شد تا در کنار سایر نیروهای امدادی به این تصادف و مصدومان خدمات رسانی لازم را داشته باشند.

ایران نژاد افزود: این حادثه ۱۵ مصدوم برجا گذاشت که ۲ مصدوم پس از دریافت اقدامات تخصصی فوریت پزشکی به بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) اراک و یک مصدوم توسط اورژانس قم به بیمارستان شهید بهشتی این شهر منتقل شد.

رئیس اورژانس استان مرکزی خاطرنشان کرد: همچنین ۱۲ مصدوم دیگر به صورت سرپایی از خدمات فوریت‌های پزشکی بهره‌مند شدند و توسط امدادگران اورژانس استان مرکزی خدمات لازم درمانی را دریافت کردند.