ترکیب تیم کشتی فرنگی دانشگاه آزاد قم برای حضور در لیگ برتر اعلام شد
ترکیب تیم کشتی فرنگی دانشگاه آزاد قم برای حضور در لیگ برتر اعلام شد
هادی علیایی، رئیس هیات کشتی استان قم گفت: ترکیب تیم کشتی فرنگی دانشگاه آزاد اسلامی قم برای حضور در لیگ برتر باشگاه‌های کشور مشخص شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، هادی علیایی اظهار داشت: تیم دانشگاه آزاد قم که امسال به عنوان نماینده قم در لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور حضور خواهد داشت با ۱۸ فرنگی کار برای حضور در این رقابت‌ها به توافق رسید.

وی ابراز داشت: در وزن ۵۵ کیلوگرم کیانوش شمشیری و مهدی جواهری، در وزن ۶۰ کیلوگرم امیرحسین خوانساری و محمد جانقلی، در وزن ۶۳ کیلوگرم رضا مردی، در وزن ۶۸ کیلوگرم محمد امین جبالی و اهورا بَویری و در وزن ۷۲ کیلوگرم امیر عبدی در ترکیب نماینده قم حضور دارند.

وی ادامه داد: در وزن ۷۷ کیلوگرم هادی علیزاده پورنیا و علی اَرقَش، در وزن ۸۲ کیلوگرم محمدامین احمدپور و فرشاد رستمی کیا، در وزن ۸۷ کیلوگرم مهدی ابراهیمی، علی اکبر عبدی و امیررضا مرادیان، در وزن ۹۷ کیلوگرم وحید دادخواه و صادق عبداللهی و در وزن ۱۳۰ کیلوگرم آرمان علیزاده برای تیم دانشگاه آزاد اسلامی کشتی خواهند گرفت.

رئیس هیات کشتی استان قم افزود: تیم دانشگاه آزاد اسلامی قم در گروه الف این رقابت‌ها با تیم‌های سازین سعید اندیمشک، شهرداری مسجد سلیمان و فولاد مبارکه سپاهان هم گروه است و در دیدار نخست خود ۲۵ آبان به مصاف نماینده اندیمشک خواهد رفت.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایرنا