تروریست‌ها قصد خرابکاری در قم و تهران را داشتند
تروریست‌ها قصد خرابکاری در قم و تهران را داشتند
سیدمحمدرضا هاشمی، استاندار سمنان تازه‌ترین جزئیات از انهدام تیم سازمان‌یافته گروهک منافقین در این استان و اهداف این هسته تروریستی را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، هفته گذشته خبر دستگیری تیم تروریستی سازمان‌دهی شده وابسته به گروهک منافقین در شهرستان گرمسار روی خروجی خبرگزاری تسنیم و برخی دیگر از خبرگزاری‌ها قرار گرفت.

حالا استاندار سمنان از اهداف شوم این تیم سازمان‌یافته منافقین در کشور پرده برداشت.

سیدمحمدرضا هاشمی گفت: در اقدام اطلاعاتی گسترده توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)، هسته سازمان‌یافته و تشکیلات اطلاعاتی گروهک تروریستی منافقین به استعداد پنج عنصر در استان سمنان شناسایی و دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه این تیم وابسته به گروهک منافقین در استان سمنان چند هدف را دنبال می‌کرد اظهار داشت: پشتیبانی مالی از مرتبطین گروه نفاق و همچنین کانون‌های شورشی در اغتشاشات اخیر یکی از اهداف این تیم سازمان‌یافته بوده است.

استاندار سمنان هدف دوم این تیم تروریستی ساخت سازه‌های مختلف انفجاری با تهیه مواد شیمیایی و اسیدی و آزمایش آن در بیابان‌های استان بوده است عنوان کرد: هدف سومی که این تیم سازمان‌یافته تروریستی از منافقین داشته‌اند و در حال اقدام برای آن بوده‌اند؛ تهیه “سه‌راهی‌های انفجاری” برای اقدامات ایذایی در استان‌های هم‌جوار بوده است.

هاشمی افزود: به‌صورت ویژه در استان‌های قم و تهران بود و به‌صورت مشخص در بازار قم و بازار تهران هدف این‌ افراد برای انجام اقدامات ایذایی بوده است.

به گفته وی، هدف دیگری که این تیم تروریستی از منافقان به دنبال آن بود؛ اجرای اقداماتی ازجمله شعارنویسی و تهیه فیلم و عکس از اعتصاب‌ها به‌ویژه اعتصاب بازاریان بود که با همراهی خوب اصناف و مردم موفق به انجام آن نشده‌اند.

استاندار سمنان با بیان اینکه اعضای این تیم تروریستی با اشراف اطلاعاتی دستگاه اطلاعاتی و امنیتی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و دستگیر شدند خاطرنشان کرد: از این تیم سازمان‌دهی شده گروهک منافقین، مقادیر بسیار زیادی مواد منفجره، دستگاه‌های دیجیتال دوربین‌های مختلف کشف و ضبط شد.

هاشمی گفت: این تیم تروریستی قبل از اینکه اتفاقی در استان سمنان یا استان‌های هم‌جوار رقم بزنند؛ شناسایی و دستگیری شدند.

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم