تذکر عضو شورای شهر قم به شهرداری در حوزه فرهنگ
تذکر عضو شورای شهر قم به شهرداری در حوزه فرهنگ
معصومه آمره، عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر قم با انتقاد از شهرداری در عدم توجه به تدوین پیوست‌های فرهنگی پروژه‌های عمرانی گفت: در یک سال گذشته هیچ اقدام موثری برای تدوین پیوست‌های فرهنگی اجتماعی پروژه‌های شهری انجام نشده و شهرداری قم باید پاسخگو باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، معصومه آمره در شصت و نهمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم با اشاره به سالروز شهادت سردار سلیمانی و جایگاه وی در تثبیت گفتمان انقلاب اسلامی در ابعاد داخلی و بین‌ا‌لمللی، اظهار کرد: شهید سلیمانی الگویی برای داشتن بصیرت و روشن‌بینی در برابر توطئه های‌دشمن است.

وی در ادامه به لایحه اخذ مجوز اعمال مساعدت بابت برگزاری اردوی زائران راهیان نور اشاره کرد و افزود : شورا هیچ وقت با کمک به برگزاری برنامه‌های فرهنگی و انقلابی مخالفت ندارد اما این لایحه بدون هیچ‌گونه پیوست برنامه‌ای به شورا ارسال شده است.

آمره نسبت به ارسال لوایح بدون پیوست فرهنگی به شهرداری تذکر داد و تصریح کرد: دی ماه سال گذشته طرحی در شورا تصویب شد که بر اساس آن شهرداری موظف به تدوین پیوست های فرهنگی و اجتماعی برای پروژه های عمرانی شهری شد. اما در یک سال گذشته هیچ اقدام موثری برای تدوین پیوست های فرهنگی اجتماعی پروژه های شهری انجام نشده است و شهرداری قم باید پاسخگو بوده و اهتمام بیشتری به این مسئله داشته باشد.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس