تخریب آخرین پلاک املاک در مسیر تونل جمهوری اسلامی
تخریب آخرین پلاک املاک در مسیر تونل جمهوری اسلامی
آخرین پلاک املاک در مسیر پروژه تونل جمهوری اسلامی پس از انجام مراحل تملک، صبح امروز تخریب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، با اتمام عملیات عمرانی احداث تونل جمهوری اسلامی در منطقه ۲ شهرداری قم، مدیر این منطقه از تخریب آخرین ملک در مسیر بازگشایی این معبر شهری خبر داد.

رضا رحیمی با اشاره به وجود ۹۶ پلاک در مسیر احداث و تعریض این معبر گفت: آخرین ملک این مسیر پس از تملک شهرداری قم و تخلیه توسط مالک قبلی، به تخریب رسید تا عملیات بازگشایی مسیر در اسرع وقت به انجام برسد.

وی با اعلام خبر اتمام عملیات عمرانی احداث تونل اضافه کرد: پس از تخریب آخرین ملک در مسیر بازگشایی تونل، عملیات جدول‌گذاری بخش باقیمانده پروژه نیز به‌زودی آغاز خواهد شد.

مدیر منطقه ۲ شهرداری قم همچنین با اعلام هزینه‌کرد بیش از ۱۷۰ میلیارد تومانی برای تملک املاک واقع در مسیر اجرای این پروژه اضافه کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده بهره‌برداری کامل پروژه طی روزهای آینده اتفاق خواهد افتاد و این مسیر در اختیار شهروندان به‌ویژه اهالی منطقه ۲ شهر قم قرار خواهد گرفت.

این تونل در محور جمهوری اسلامی حد فاصل میدان امام حسین تا بلوار یادگار امام(ره) احداث شده است و بازگشایی آن علاوه بر تسهیل در ارتباط مناطق شهری و نقشی ارزنده را در بهبود ترافیک شهری و تکمیل شبکه معابر خواهد داشت.

  • منبع خبر : خبرگزاری شهرنیوز