تجهیزات پیشرفته و نیروهای مومن مهمترین مولفه‌های قدرت بازدارندگی نظام اسلامی است
تجهیزات پیشرفته و نیروهای مومن مهمترین مولفه‌های قدرت بازدارندگی نظام اسلامی است

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، سردار محمدرضا موحد در آیین افتتاحیه نمایشگاه آسمان اقتدار «نمایشگاه توانمندی‌های نیروی هوافضای سپاه» در باغ موزه انقلاب و دفاع مقدس قم، اظهار داشت: باید متناسب با هر دوره ابزار و تجهیزات مورد نیاز برای حفظ استقلال، […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، سردار محمدرضا موحد در آیین افتتاحیه نمایشگاه آسمان اقتدار «نمایشگاه توانمندی‌های نیروی هوافضای سپاه» در باغ موزه انقلاب و دفاع مقدس قم، اظهار داشت: باید متناسب با هر دوره ابزار و تجهیزات مورد نیاز برای حفظ استقلال، امینت و اقتدار ملی فراهم آید‌.

وی با بیان اینکه پیشرفته بودن، غیروابستگی و‌ بروز بودن سه ویژگی مهم اقتدار نظامی در هر دوره ای است، گفت: تجهیزات پیشرفته و نیروهای مومن و مقتدر مهمترین مولفه‌های قدرت بازدارندگی نظام اسلامی است.

فرمانده سپاه استان قم ادامه داد: به‌رغم تحریم بی‌سابقه، عملیات‌ روانی شبانه روزی، تهاجم فرهنگی، ترور، لشکرکشی به منطقه و جنگ ترکیبی، انقلاب اسلامی ایران به همراه جبهه مقاومت اسلامی در مسیر روبه رشدی قرار دارد.

موحد تصریح کرد: هر کدام از فتنه و توطئه‌های اجرا شده علیه جمهوری اسلامی برای زمین‌گیر کردن یک‌ کشور قدرتمند کافی بود، اما به مدد امدادهای الهی، توطئه‌های دشمنان ابتر مانده است.

وی با تاکید بر اهمیت مقاومت اسلامی در پیشرفت و توفیقات ملی، بیان کرد: در حالی دشمنان در فتنه اخیر آرزوی نابودی نظام اسلامی را در سر می‌پروراندند که امروز معادلات کاملا تغییر کرده و ورق به نفع جبهه مقاومت اسلامی برگشته است.

فرمانده سپاه استان قم با بیان اینکه امروز فلسطینیان به برکت اسلام و مقاومت توانایی ساخت موشک را کسب کرده‌اند، خاطرنشان کرد: روزانه به صورت متوسط ۳۰ عملیات توسط مقاومت فلسطین علیه رژیم غاصب اسرائیل انجام می‌گیرد که همه اینها مقدمه نابودی این غده سرطانی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از تسنیم، نمایشگاه آسمان اقتدار به  مناسبت ایام غرورآمیز سالگرد فتح خرمشهر نمایشگاه دستاوردهای نیروی هوافضا در شهر قم در حال برگزاری است. این نمایشگاه در نوبت صبح از ساعت ۸  تا ۱۲ و بعد از ظهر‌ها نیز از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۲۱ پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود. همه گروه‌های بیش از ۱۰ نفر می‌توانند در نوبت صبح و هم در نوبت بعد از ظهر از نمایشگاه بازدید کنند که لازم است زمان بازدید خود را از قبل با تلفن ۰۹۰۴۶۰۹۳۳۲۳ هماهنگ کنند.

علاقه‌مندان جهت بازدید از این نمایشگاه به باغ‌موزه انقلاب و دفاع مقدس در میدان مفید جنب بلوار شهید مغنیه مراجعه کنند.